Reklama

PKP Intercity wprowadziło nową ofertę do sprzedaży – Bilet Taniomiastowy. W Rzeszowie można go kupić na połączenie do Lublina.

– Warto się teraz przesiąść na pociąg, bo tak tanio w PKP Intercity jeszcze nie było – twierdzi przewoźnik. Bilet Taniomiastowy można kupić na wybranych relacjach międzymiastowych w pociągach kategorii ekonomicznych – InterCity i Twoje Linie Kolejowe. Ceny biletów obniżono nawet o 36 proc. Dotyczą one podróży 2. klasy pociągów TLK i IC.

– Przy zakupie Biletu Taniomiastowego mają zastosowanie wszystkie ulgi ustawowe (np. dla dzieci uczących się czy dla studentów). Promocyjne bilety można kupić w kasach, biletomatach, aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator, pociągu oraz za pośrednictwem strony www.intercity.pl – poinformowało nas biuro prasowe PKP Intercity.

W Rzeszowie Bilet Międzymiastowy obowiązuje na połączenie ze stolicy Podkarpacia do Lublina w pociągach TLK. Bilet kosztuje 29,90 zł. Podróżni z Rzeszowa mogą korzystać z promocyjnych biletów na pokładach następujących pociągów:

Pociągi odjeżdżające do Lublina:

– TLK Flisak – odjazd z Rzeszowa – 04:45

– TLK Gombrowicz – odjazd z Rzeszowa – 09:08

– TLK Staszic – odjazd z Rzeszowa – 12:58

– TLK Boy-Żeleński – odjazd z Rzeszowa 16:48.

Pociągi przyjeżdżające do Rzeszowa:

TLK Boy-Żeleński – przyjazd do Rzeszowa 11:04

TLK Staszic – przyjazd do Rzeszowa – 15:12

TLK Gombrowicz – przyjazd do Rzeszowa – 19:05

TLK Flisak – przyjazd do Rzeszowa – 22:59

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Ludzie jeżdżą do Lublina, bo być może mają tam rodzinę, być może jadą pozwiedzać miasto, albo zwyczajnie przesiąść się na inny środek transportu.

  2. Tylko kto normalny jedzie do Lublina? Za czym? Brud, smród i ubóstwo a w gratisie odpadający tynk z kamienic na starym rynku.

Comments are closed.