PKP Intercity wprowadziło nową ofertę do sprzedaży – Bilet Taniomiastowy. W Rzeszowie można go kupić na połączenie do Lublina.

– Warto się teraz przesiąść na pociąg, bo tak tanio w PKP Intercity jeszcze nie było – twierdzi przewoźnik. Bilet Taniomiastowy można kupić na wybranych relacjach międzymiastowych w pociągach kategorii ekonomicznych – InterCity i Twoje Linie Kolejowe. Ceny biletów obniżono nawet o 36 proc. Dotyczą one podróży 2. klasy pociągów TLK i IC.

– Przy zakupie Biletu Taniomiastowego mają zastosowanie wszystkie ulgi ustawowe (np. dla dzieci uczących się czy dla studentów). Promocyjne bilety można kupić w kasach, biletomatach, aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator, pociągu oraz za pośrednictwem strony www.intercity.pl – poinformowało nas biuro prasowe PKP Intercity.

W Rzeszowie Bilet Międzymiastowy obowiązuje na połączenie ze stolicy Podkarpacia do Lublina w pociągach TLK. Bilet kosztuje 29,90 zł. Podróżni z Rzeszowa mogą korzystać z promocyjnych biletów na pokładach następujących pociągów:

Pociągi odjeżdżające do Lublina:

– TLK Flisak – odjazd z Rzeszowa – 04:45

– TLK Gombrowicz – odjazd z Rzeszowa – 09:08

– TLK Staszic – odjazd z Rzeszowa – 12:58

– TLK Boy-Żeleński – odjazd z Rzeszowa 16:48.

Pociągi przyjeżdżające do Rzeszowa:

TLK Boy-Żeleński – przyjazd do Rzeszowa 11:04

TLK Staszic – przyjazd do Rzeszowa – 15:12

TLK Gombrowicz – przyjazd do Rzeszowa – 19:05

TLK Flisak – przyjazd do Rzeszowa – 22:59

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama