Czysty, przyjemny w dotyku piasek, kąpiele w basenach i dodatkowe atrakcje. W naszym regionie mało jest miejsc oferujących tego typu wypoczynek na wysokim poziomie. Dlatego Hotel Bacówka Radawa & SPA**** postanowił w tym roku otworzyć własną plażę.

Zbliżający się wielkimi krokami okres wakacyjny to doskonały sposób, aby pomyśleć o prawdziwym wypoczynku. Opalanie nad wodę z miejscem do zabawy dla dzieci oferuje Bacówkowa Plaża. To miejsce, które zdecydowanie warto w tym roku odwiedzić.

Bacówkowa Plaża – coś dla dzieci i dorosłych

Plaża jest doskonałym miejscem do wspólnego, rodzinnego wypoczynku. Piasek to  doskonały materiał do zabaw dla maluchów. Na terenie Bacówki znajduje się też wiele innych atrakcji dla najmłodszych. Plaża wyposażona jest w leżaki, prawdziwe żywe palmy, dmuchańce i budki plażowe.

Wstęp na plażę jest bezpłatny dla wszystkich gości hotelowej restauracji oraz kawiarni Oranżeria. Kawiarnia jest otwarta w maju podczas weekendów, zaś od czerwca działa 7 dni w tygodniu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

 

Magiczny Ogród – przepiękne zdjęcia na media społecznościowe

Niedaleko od plaży znajduje się Magiczny Ogród. Motywem przewodnim jego wystroju jest najmodniejszy kolor roku 2022 według Instytutu Pantone. Very Peri to niebiesko-fioletowy odcień z czerwonymi akcentami. W tym miejscu można wykonać wyjątkowe fotografie do zamieszczenia w mediach społecznościowych. 

 

Więcej informacji na temat plaży znaleźć można na fanpage’u Bacowka Radawa & SPA oraz pod numerem: 530 530 511.

Bacówkowa Plaża serdecznie zaprasza!
Reklama