Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News

Nominowany do Oscara film „Mustang” to pierwszy film, który będzie można obejrzeć w nowej sali rzeszowskiego kina Zorza. Seanse będzie można w niej oglądać od 27 kwietnia.

Obok największej widowiskowej sali, kino Zorza będzie mogło pochwalić się także salą kameralną na 44 miejsca. Kierownictwo Zorzy liczy, że nowa sala stanie się ulubionym miejscem rzeszowskich kinomanów, bo w przeważającej części będzie odtwarzany w niej repertuar kin studyjnych.

Kino Zorza obchodzi w tym roku 60-lecie swojej działalności. Sala kameralna to kolejna inwestycja Zorzy. Oprócz projektora Sony SRX-515p., który odtwarza obraz w najlepszej jakości 4K w Rzeszowie (dwukrotnie większej niż standardowo w innych kinach), widzowie cenią sobie też najwyższą jakość dźwięku – Dolby Digital 7.1. Do tego fotele Figueras, które wiodą prym wśród dużych obiektów kulturalnych.

Filmy w sali kameralnej będzie można oglądać od 27 kwietnia (środa). Pierwszy film to nominowany do Oscara „Mustang”. Seans rozpocznie się o godz. 16:00. Tego samego dnia będzie można zobaczyć także „Letnie przesilenie” (o 17:50) i „Niewygodną prawdę” o 20:40.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Znany jest już także repertuar czwartkowy w sali kameralnej. O 14:00 „Bóg nie umarł 2”, o 16:30 „Ratchet and Clank”, o 18:15 „Letnie przesilenie”, o 20:40 „Niewygodna prawda”.

Do końca maja br. wszystkie seanse w małej sali będą kosztowały 11 zł. Zorza zaprasza także do kina w Święto Paniagi (3 maja). Tego dnia będą się odbywały bezpłatne pokazy.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama