basen-rzeszow-podkarpacie

Nowoczesna strefa basenowa to kompleks podgrzewanych zbiorników wodnych wyglądających niczym jak z malowniczej Grecji. Brodziki dla dzieci, zjeżdżalnie, fontanny, piaszczysta plaża – to wszystko znajduje się zaledwie 60 km od Rzeszowa.

Łącznie do dyspozycji odwiedzających udostępnionych jest blisko 900 metrów kwadratowych tafli wody.

Strefa basenów z plażą powstała w Wiosce Wakacyjnej Radawa. Obiekt swoją działalność zainaugurował w czasie długiego weekendu majowego.

Baseny dla dzieci i dorosłych

Baseny zostały podzielone na dwie strefy: jedna przystosowana do pływania dla dorosłych, gdzie znajdują się również wygodne leżanki i siedziska w wodzie. Druga przestrzeń została stworzona z myślą o najmłodszych, oferując brodziki o głębokości 20 i 40 cm.

Wokół strefy basenowej rozciąga się piasek, tworzący egzotyczny klimat plaży. Oczywiście nie brakuje również palm, które zapewniają przyjemne miejsce do odpoczynku.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

basen-rzeszow-podkarpacie

Bistro i boiska

Na terenie kompleksu znajduje się także bistro, gdzie można skosztować pysznych domowych obiadów i skorzystać z letnich koktajli. Dla dzieci przygotowano również place zabaw i dmuchańce, a dla trochę starszych gości boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej i badmintona.

basen-rzeszow-podkarpacie

Wioska Wakacyjna Radawa

Wioska Wakacyjna Radawa to przede wszystkim obiekt wypoczynkowy. Można tam wynająć domki letniskowe i spędzić niezapomniane wakacje. Goście, którzy dokonają rezerwacji na pobyt w domku mają zapewniony bezpłatny dostęp do strefy basenów.

basen-rzeszow-podkarpacie

Osoby, które mają ochotę skorzystać wyłącznie z kąpieliska i plaży muszą uiścić opłatę w wysokości 50 zł (dorosły) i 40 zł (dziecko). Kwota ta obejmuje całodzienny pobyt w strefie basenowej i możliwość korzystania ze stref rekreacyjnych.

– Z niecierpliwością czekamy z naszym zespołem na rozpoczęcie sezonu letniego – mówi Paweł Drostek, dyrektor kompleksu wypoczynkowego Wioska Wakacyjna Radawa. Domki wyposażyliśmy w zewnętrzne paleniska i strefy wypoczynkowe tak żeby nasi goście mogli czerpać maksimum przyjemności z urlopu.

Poznaj Wioskę Wakacyjną w Radawie

 

Galeria zdjęć w tym artykule prezentuje strefę basenową. Całą Wioską Wakacyjną w Radawie możesz zapoznać się bliżej na stronie www.wioska-wakacyjna.pl. Rezerwacje można składać on-line lub telefonicznie pod numerem 17 7707333.

Reklama