Fot. Materiały prasowe. Kadr z filmu "Pacifiction"
Reklama

„Pod ziemią”, „Pacifiction” i „Kawałek nieba” – te trzy filmy zobaczycie w kwietniowe środy w rzeszowskim Kinie za Rogiem Café. 

Po dwóch latach przerwy do kin powraca przegląd Nowe Horyzonty Tournée, czyli pokazy wyjątkowych tytułów wrocławskiego festiwalu. W Rzeszowie, tylko w Kinie za Rogiem Café zobaczycie trzy festiwalowe tytuły, które nie miały jeszcze swoich premier w Polsce.

– W naszym kinie seanse odbędą się w trzy kolejne środy kwietnia – zapowiada Karolina Marciszewska, dyrektor artystyczny Kina za Rogiem Café.

5 kwietnia o godz. 18:30 film „Pod ziemią” (reż. Michelangelo Frammartino), który otrzymał Nagrodę Specjalna Jury na festiwalu w Wenecji. Film wypełniony głęboką duchową treścią, pięknem natury i poruszającym losem pasterza, zapisanym na jego twarzy.  

12 kwietnia o 18:00 zobaczycie „Pacifiction” (reż. Albert Serra).To kino totalne i hipnotyzujące, przesiąknięte ironią, gorzkim romantyzmem oraz atmosferą dekadencji. 

19 kwietnia o 18:00 zaś „Kawałek nieba” (reż. Michael Koch), najoryginalniejszy film Berlinale (Wyróżnienie Specjalne) będący hołdem dla kobiecej siły i wzruszającą opowieścią o miłości. 

Bilety w cenie 16 zł, rezerwacje: „Pod ziemią”, „Pacifiction” i „Kawałek nieba”

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama