Reklama

1,4 mln zł kosztowały cztery nowe karetki kupione przez Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Wyróżnia je to, że są w żółtych kolorach.

[Not a valid template]

 

Jak poinformowała WSPR, wnętrze karetek zostało zaprojektowane według wskazówek ratowników. Nowe ambulanse znacząco różnią się od posiadanego taboru. Nowy, żółty kolor wyraźnie odróżnia karetki.

– Nowe ambulanse posiadają także wszystko co najważniejsze, mocne silniki, nowoczesne oświetlenie ostrzegawcze, specjalnie zaprojektowane liczne półki i schowki, a także elementy ułatwiające codzienną pracę, jak chociażby specjalistyczne nosze na elektrycznej lawecie – informuje Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie.

Ratownicy mieli swój udział także w projektowaniu nowego logo WSPR. W konkursie wygrał projekt przedstawiający wykres EKG, w którym znalazły się charakterystyczne punkty Rzeszowa.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Nowe karetki – trzy systemowe i jedna transportowa – kosztowały 1,4 mln zł. Pogotowie kupiło je z własnych pieniędzy oraz z zaciągniętego kredytu.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj koniecznie! 3 zawody, które zmienią świat. Warto wybrać te studia!

001

Reklama