Zdjęcie: Ryanair

Irlandzka linia lotnicza Ryanair uruchomi nowe połączenia z Jasionki. Od 31 października będzie można latać trzy razy w tygodniu do Berlina.

Połączenia do Berlina będą w poniedziałki, środy i piątki. Wylot z Rzeszowa o godz. 7:15, przylot do Berlina o 8:40. Wylot z Berlina o 9:05, przylot do Rzeszowa o 10:30. Ceny biletów na listopadowe rejsy zaczynają się od 79 zł. Można je już rezerwować na stronie www.ryanair.com do wtorku (16 lutego) do północy.

– Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu „Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny – mówi Olga Pawlonka z Ryanaira.

– Cieszymy się bardzo z nowego połączenia do Berlina. Wpisuje się ono doskonale w plany rozwoju lotniska w Rzeszowie, szczególnie, że trasa połączy stolicę Podkarpacia z jednym z największych centrów biznesowych Europy – dodaje Stanisław Nowak, prezes podrzeszowskiego lotniska.

Ryanair z Jasionki obsługuje także połączenia do Bristolu, Dublina, East Midlands, Londynu (Luton i Stansted), Manchesteru i Oslo. Od 1 maja przewoźnik raz w tygodniu (w niedziele) będzie także latał na grecką wyspę Korfu.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama