Zdjęcie: Pixabay

Zajęcia metodą Lowena, Feldenkraisa, capoeira, joga, qigong, movement, butoh, intibag – to atrakcje pierwszego w Rzeszowie Festiwalu Ruchu „CIAŁOWRUCH”, który odbędzie się w najbliższy weekend (16-17 października). 

Organizatorem festiwalu w studiu baletowym Laili Arifuliny przy ulicy 17. Pułku Piechoty 1 jest gabinet rehabilitacji „Dobra terapia”. „CIAŁOWRUCH” odbędzie się w Rzeszowie po raz pierwszy. Na wydarzeniu odbędzie się kilkanaście warsztatów prowadzonych przez instruktorów z całej Polski i nie tylko, którzy są wyspecjalizowani w swojej dziedzinie.

Odbędą się m.in. zajęcia metodą Lowena, Feldenkraisa, capoeira, joga, qigong, movement, butoh, intibag, kontakt improwizacja i wiele innych. Specjalny, czterogodzinny warsztat z tańca współczesnego poprowadzi Aneta Zwierzyńska, która na co dzień pracuje jako tancerka dla Beatrice Allegranti Dance Theatre w Londynie.

„CIAŁOWRUCH” to kilkanaście metod ruchu, pracy z ciałem, na jednym dwudniowym festiwalu. W programie są też zajęcia dla dzieci – taniec i intibag. Festiwal to możliwość spotkania w ruchu, chwili dla siebie, zaciekawienia możliwościami ciała-w-ruchu. To jedyna okazja, żeby skorzystać i spróbować różnych form ruchu na jednym wydarzeniu.

Festiwal przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą się poruszać, niezależnie od kondycji fizycznej. Warsztaty będą prowadzone z uwzględnieniem osób początkujących. Poza zajęciami, na festiwalu odbędzie się otwarty dla wszystkich chętnych dżem taneczny, a także panel rozmów o ruchu. Dodatkowo skorzystacie z masaży metodą shiatsu.

Więcej informacji o festiwalu, prowadzących i zajęciach znajdziecie na stronie www.dobraterapiarzeszow.pl – TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama