Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Drogeria Hebe i sklep Cloudshop to pierwsi najemcy, którzy pojawili się w nowej przestrzeni łącznika pomiędzy CH Plaza Rzeszów, a hipermarketem E. Leclerc. 

Drogeria Hebe ma 315 m kw., znajduje się na parterze, w przestrzeni, która jest na etapie aranżacji w nowy, znacznie wygodniejszy dla klientów łącznik pomiędzy rzeszowską Plazą, a hipermarketem E. Leclerc.

Drogeria Hebe podpisała umowę z Plazą na 5 lat. – To jeden z kilku nowych najemców, którzy dołączają do naszego port folio – mówi Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów. 

Zdjęcie: Materiały prasowe

Na początku października w Plazie przy nowym korytarzu pojawił się także nowy sklep Cloudshop, oferujący e-papierosy, liquidy oraz specjalistyczne akcesoria. Tuż obok otwarta zostanie także nowa kawiarnia – Cukiernia Mikołaj, która zajmie ponad 54 m kw.

– Kolejny lokal, który otworzymy jeszcze w październiku, zajmie sklep zoologiczny Maxi Zoo. Dla tego najemcy przewidzieliśmy powierzchnię ponad 455 m kw. – zapowiada Radosław Jamrozik.

Plaza jest jednym z najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku centrów handlowych. W ub. r. Plazę gruntownie przebudowano. Na dwóch piętrach jest ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych, m.in. klub CityFit, Decathlon, Sizeer, Deichmann, CCC i Wojas.  

Plaza połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, przed centrum znajduje się ponad 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Zarządcą Plazy jest Keen Property Management.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: