Reklama

Z samochodu korzystamy codziennie, dlatego trudno sobie wyobrazić świat bez czterech kółek. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu trzeba skorzystać z usług Autoryzowanego Serwisu.

Wszyscy, którzy używają samochodów BMW wiedzą, że producent daje możliwość zakupu pakietów serwisowych BMW Service Inclusive i BMW Service Inclusive Plus. Dzięki nim serwisowanie samochodu może być darmowe – powiedział Marcin Przyszlakowski, doradca serwisu BMW ZK Motors w Krasnem.

Pakiet BMW Repair Inclusive

Zakup pakietu BMW Repair Inclusive gwarantuje naprawę auta bez ponoszenia kosztów. Standardowy okres gwarancji wynosi 2 lata. Pakiet BMW Repair Inclusive wydłuża okres bezpłatnych napraw nawet do 5 lat i do 200 tys. km.

Usługi on-line

Ostatnie miesiące spowodowały duży nacisk na ułatwienie dostępu do usług on-line. Jedną ze zmian w zakresie serwisowania samochodów BMW jest możliwość umówienia wizyty za pomocą smartfonu z dowolnego miejsca na świecie.

Wystarczy bezpłatna aplikacja My BMW, by zaplanować naprawę samochodu. Aplikacja ma również mnóstwo dodatkowych funkcji, np. lokalizowanie samochodu, zdalne otwieranie i zamykanie, włączanie świateł i klaksonu, wentylowanie wnętrza, a w przypadku samochodów hybrydowych i elektrycznych – zdalne schładzanie i ogrzewanie kabiny.

Jeśli preferujemy korzystanie z komputera, serwis samochodu możemy umówić w kilku prostych krokach za pomocą strony internetowej. Wystarczy kliknąć w Umów wizytę serwisową i już możemy planować swój serwis. Możemy zdecydować, który doradca serwisowy zajmie się naszym samochodem i czy potrzebujemy samochód zastępczy.

Usługa Door-to-Door

Dla tych, którzy cenią swój czas, BWM ZK Motors oferuje usługę Door-to-Door, która polega na odbiorze samochodu ze wskazanego miejsca, a po naprawie dostarczeniu go pod dowolny adres. Ponadto Autoryzowany Serwis BMW w Krasnem zapewnia Klientom auto zastępcze na czas naprawy.

Zdjęcie: ZKMotors – samochody zastępcze
Urządzenie Tjekvik

Tjekvik – to urządzenie, które umożliwia umówienie wizyty bez kontaktu z pracownikiem serwisu BMW. Dane wpisywane są na dotykowym wyświetlaczu, a na koniec kluczyk pozostawiamy w jednej ze skrytek urządzenia. Po naprawie kluczyk odbieramy w taki sam sposób, a samochód czeka na nas na parkingu.

Tjekvik niektórym kojarzy się z paczkomatem – nic dziwnego, idea urządzenia jest bardzo podobna. Urządzenie funkcjonuje w BMW ZK Motors w Krasnem, a także w Salonie w Kielcach.

Zdjęcie: kiosk Tjekvik
Wizyta umówiona telefonicznie 

Oczywiście wciąż można umówić wizytę telefonicznie i skorzystać ze standardowego sposobu serwisowania samochodu BMW. Czas oczekiwania na naprawę naszego auta to doskonały moment na odbycie jazdy testowej nowymi modelami BMW.

Wizyta w dealerstwie to również możliwość sprawdzenia oferty odkupu obecnego samochodu i skonfigurowania nowego auta.

Usługa CitNow

Serwis BMW ZK Motors oferuje ciekawe rozwiązanie – usługę CitNow. Pracownik serwisu nagrywa film z oględzin i diagnozy samochodu, wskazuje na stopień zużycia poszczególnych elementów samochodu i ewentualną konieczność naprawy.

Właściciel samochodu otrzymuje film na telefon wraz z diagnozą i kosztorysem, a następnie decyduje o dalszym przebiegu naprawy. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo użytkownikowi, wzmacnia zaufanie do Autoryzowanego Serwisu BMW i przyspiesza proces naprawy.

BMW na bieżąco informuje użytkowników o akcjach serwisowych, dzięki którym usprawniane lub wymieniane są podzespoły pozwalające zapewnić najlepsze funkcjonowanie samochodu.

Autoryzowany Serwis BMW może kontaktować się tylko z tymi Klientami, którzy wyrazili na to zgodę.  Dlatego zachęcamy do  wypełnienia formularza: www.bmw-zkmotors.pl/kontakt

Trzeba pamiętać, że każdy właściciel samochodu marki BMW, może korzystać z darmowego ubezpieczenia BMW Assistance, bez względu na wiek samochodu. Wystarczy przynajmniej raz w roku dokonać płatnej usługi w Autoryzowanym Serwisie BMW np. wymienić olej silnikowy lub klocki hamulcowe.  

Jak działa BMW Assistance?

W przypadku unieruchomienia pojazdu z powodu awarii, samochód zostanie odholowany do najbliższego ASO BMW, jeżeli przebywasz zagranicą, zapewni Ci zakwaterowanie w hotelu albo transport do miejsca zamieszkania. Jeśli w podróży zabraknie paliwa – zostanie przywiezione tam, gdzie się znajdujesz.

BMW dba o radość z jazdy oraz radość z użytkowania samochodu. Nic więc dziwnego, że z roku na rok przybywa kolejnych użytkowników, a obecnie BMW jest w Polsce na pierwszym miejscu najchętniej kupowanych aut marki Premium.

Chcesz odwiedzić BMW ZK Motors w Rzeszowie?

Zaplanuj dojazd do salonu BMW: https://tiny.pl/9dd1r

 

Reklama