Zdjęcie: Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
Reklama

Lada dzień Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zleci remonty kolejnych odcinków ulic w mieście – zapowiedział w piątek ratusz. 

Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa poinformował, że przetarg na kolejne fragmenty remontu dróg w Rzeszowie zostanie rozstrzygnięty niebawem. Miejski Zarząd Dróg zleci remonty tych ulic, które są w najgorszym stanie.

– Prace będą prowadzone m.in. w rejonie ulic Karpińskiego, Krakowskiej i Ceramicznej, Solarza, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Kolejne miejsca MZD będzie wskazywał wykonawcy remontów na bieżąco – przekazał Artur Gernand. 

Prace prowadzone są też na pozostałych osiedlach. Na Zalesiu asfalt pojawił się m.in. na około 200-metrowym odcinku bocznej drogi odchodzącej od ul. Zelwerowicza. – Wymagał najpilniejszej naprawy – twierdzi Stanisław Kulpa z rady osiedla Zalesie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Ten odcinek drogi jest jednym z 42 odnowionych w ub. r. za ok. 7 mln zł. Oddzielnie łatane są pojedyncze dziury, za co w tym roku odpowiada w Rzeszowie firma Eurovia. Miasto wyda na to ponad 2,63 mln zł. W ub. r. łatanie dziur pochłonęło ponad 2,5 mln zł.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama