Biegi dziecięce i młodzieżowe, bieg główny na dystansie 5 km, ciekawy pakiet startowy, cenne nagrody – tak w skrócie przedstawia się nowa impreza sportowa dla całych rodzin w Rzeszowie. Trwają na nią zapisy

Pomiędzy Dniem Dziecka a rozpoczęciem wakacji Urząd Miasta w Rzeszowie zaprasza na rodzinną imprezę sportową „Rzeszowska Piątka”. Jej pierwsza edycja odbędzie się 12 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej. Tam będzie start i meta oraz biuro zawodów.

Trasa Rzeszowskiej Piątki przebiegać będzie ulicami Hetmańską i Szopena oraz ścieżkami nad Wisłokiem.

Na liście startowej biegu głównego na dystansie 5 km znajduje się już ponad 500 osób. Zapisy cały czas trwają. Do 6 czerwca można zarejestrować się za pośrednictwem formularza na stronie www.runrzeszow.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane także 11 i 12 czerwca w biurze zawodów.

Bieg główny wystartuje o godz. 12:00 Wcześniej, od godz. 9:30 na krótszych dystansach rywalizować będą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Uczestnicy biegu na 5 km otrzymają bardzo ciekawy pakiet startowy a na mecie okolicznościowy medal. Najlepsi powalczą o atrakcyjne nagrody finansowe a zwycięzcy w kategoriach wiekowych dostaną nagrody rzeczowe.

Niespodzianki i nagrody będą także czekały na uczestników i zwycięzców biegów dziecięcych i młodzieżowych.

Organizatorem Rzeszowskiej Piątki jest Stowarzyszenie Rzeszów Biega przy udziale Urzędu Miasta Rzeszowa. Patronuje jej prezydent Tadeusz Ferenc.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama