Reklama

Marcin Klader, Czytelnik Rzeszów News, przesłał nam kolejny film, który nakręcił z lotu drona nad Rzeszowem.

– Co prawda kiedy jestem w Rzeszowie, to nie mam szczęścia do słońca, ale myślę, że i tak wyszło fajnie – napisał pan Marcin.

Zobaczcie efekty jego pracy

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

12 KOMENTARZE

  1. Takie prawo jest może w usa. Ale tam są drapacze chmur i tu chodzi bardziej o niezaglądanie ludziom do domów. A u nas co ma lotnisko w Jasionce do ul.Rejtana? To ile bierzesz za wyrobienie pozwolenie 🙂
    Aleś ty gupi.

  2. Strefa CTR EPRZ Rzeszów i R Rzeszów obowiązuje od GND czyli od ziemi, jak by operator drona posiadał świadectwo kwalifikacji to by znał przepisy. Mam nadzieję, że Urząd Lotnictwa Cywilnego zajmie się niedługo autorem.

  3. Odpowiadam. Maksymalna wysokość jaka można latać to po pierwsze 150 m. Złamano przepis mówiący o zakazie lotów w strefie R czyli miastach pów 25 tys, mieszkańcówZgoda miasta była?Nie. Lot w strefie kontrolowanej lotniska CTR- brak zgody zostało to juz sprawdzone. Warto trochę poczytać. Latac to można na łące poza miastem? Ps. Film nudny nieciekawy, anty reklama dla miasta w takim wykonaniu.

  4. Przepisy mówią wyrażnie że bez pozwolenia można latać do 100 metrów nad ziemią, dronami do 25 kg wagi całkowitej. Całkowity zakaz lotów obejmuje lotniska i wyznaczone tereny przy lotnisku.

    Który przepis złamano?

Comments are closed.