Reklama

Brytyjska firma technologiczna Mobica otwiera w Rzeszowie swoją nową siedzibę. Do pracy przyjmie 100 osób.

Mobica w ub. roku w Rzeszowie utworzyła tymczasowe biuro przy ul. Słowackiego. Od 3 września nowa siedziba firmy znajdować się będzie przy al. Rejtana w budynku Autonika na czwartym piętrze.

W rzeszowskim oddziale Mobici zatrudnienie znajdzie 100 programistów i testerów oprogramowania. Oddział będzie się specjalizował w systemach wbudowanych i urządzeniach mobilnych.

Programiści się nie nudzą

Mobica w Polsce zatrudnia prawie 800 osób. Posiada sześć oddziałów: w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Szczecinie, Lublinie i Łodzi. W każdym już pracuje lub ma pracować minimum 100 osób. Podobnie będzie w Rzeszowie.

– 100 osób to nasza liczba docelowa. Co będzie dalej? Na pewno wraz z przekroczeniem magicznej setki rekrutacja nie zostanie zamknięta – mówi Agata Kwiatkowska z firmy Mobica.

Nowozatrudnieni programiści i testerzy w rzeszowskim oddziale firmy będą się zajmowali tworzeniem oraz testowaniem oprogramowania dla klientów z branży motoryzacyjnej.

– Firma nie zawiesza działalności wraz z końcem jednego projektu, jak to często bywa. Wręcz przeciwnie, w kolejce czekają już kolejne. Dzięki temu, że firma jest projektowa, programiści się nie nudzą – twierdzi Kwiatkowska.

Rekrutacja trwa

Mobica pracuje dla największych producentów firm branży motoryzacyjnej: TomTom, czy General Motors. Ale nie tylko. Dział Finance Technologies jest przeznaczony dla klientów z branży finansowej i bankowej.

Pracę w rzeszowskim oddziale firmy będą mogły także podjąć osoby działów: administracji, HR i IT. Obecnie Mobica prowadzi rekrutację na stanowiska: specjalista ds. administracji oraz specjalista ds. rekrutacji.

– Oczywiście, to nie będzie koniec. Kolejne rekrutacje będą sukcesywnie prowadzone wraz z rozwojem firmy – zapowiada Agata Kwiatkowska.

Osoby zainteresowane stanowiskami technicznymi mogą przysyłać CV wchodząc TUTAJ, a ofert pracy na stanowiskach nietechnicznych dostępne są na pracuj.pl

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: