Zdjęcie: Materiały bacowkaradawa.pl

Rynek lotniczy od kilku lat przeżywa swój wielki rozwój. Otwarcie wielu kierunków transportu lotniczego umożliwiło szybkie przemieszczanie zarówno na płaszczyźnie turystycznej jak i biznesowej. Dodatkowo prężnie rozwijające się nowe linie lotnicze sprawiły, że przeloty stały się dostępne finansowo dla wielu osób jak również sprawiły, że forma transportu lotniczego stała się powszechnie wykorzystywaną w życiu codziennym.

Zainteresowanie nowymi liniami, już w czwartym kwartale 2016 roku, pobudziło rynek lotniczy. Pierwszy lot Bacówka Airlines miał miejsce 31.12.2016. LOT 2016/2017 przebiegł bez komplikacji w niezwykle uroczystej atmosferze. Dbałość o szczegóły w wykończeniu oraz profesjonalna obsługa personelu pokładowego sprawiła, że pierwsi pasażerowie Bacówka Airlines wykupili bilety na kolejne przeloty.

Linie lotnicze zadbały również o wyszukane posiłki serwowane w trakcie rejsu powietrznego. Dbałość o jakość oraz świeżość przygotowanych potraw spowodowała, że każde podniebienie zostało zaspokojone.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kapitan samolotu już przed startem zapoznał pasażerów z instrukcją bezpieczeństwa podczas lotu oraz przedstawił personel, który zadbał o komfort podróży w trakcie nocnego przelotu. Dla osób korzystających z linii Bacówka Airlines czekało wiele atrakcji podczas lotu inauguracyjnego .

Wyśmienity Aperol Spritz podany przy wejściu na pokład , specjalnie przygotowana muzyka sącząca się z pokładowych głośników , nienagannie ubrany personel jak również dbałość o szczegóły stawia pytanie czy największe linie lotnicze powinny bać się konkurencji?
Bacówka Airlines to nowa jakość , dbałość o szczegóły i komfort odczuć.

Uprzejmie informujemy, że Bacówka Radawa Airlines już uzupełniła kalendarz lotów na 2017 r. Harmonogram przelotów dostępny na www.bacowkaradawa.pl

Reklama