Miasto zrealizowało kolejny projekt z Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem mieszkańcy Nowego Miasta mogą cieszyć się z nowych chodników, placu zabaw dla dzieci oraz siłowni na świeżym powietrzu.

[Not a valid template]

 

Pod tym projektem RBO podpisało się 1700 osób. W ubiegłym tygodniu inwestycja z tyłu galerii handlowej Millenium Hall w Rzeszowie została oddana do użytku.

– Wykonaliśmy tam dwie alejki. Pierwsza z nich prowadzi od Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w kierunku Millenium Hall oraz druga, która wcześniej była skrótem przez skwer i była ułożona ze zniszczonych płyt. Płyty zostały rozebrane, a na ich miejsce ułożono kostkę brukową – wyjaśnia Aleksandra Wąsowicz-Duch, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Przy alejkach ustawiono nowe ławki oraz kosze na śmieci. Miasto zrobiło też nasadzenia. Oprócz nowych alejek, miasto na skwerku postawiło nowoczesny plac zabaw oraz siłownię na świeżym powietrzu z sześcioma urządzeniami do ćwiczeń i żwirowa nawierzchnią. Cała inwestycja kosztowała ok. 200 tys. zł.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama