Reklama

Miasto zrealizowało kolejny projekt z Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem mieszkańcy Nowego Miasta mogą cieszyć się z nowych chodników, placu zabaw dla dzieci oraz siłowni na świeżym powietrzu.

[Not a valid template]

 

Pod tym projektem RBO podpisało się 1700 osób. W ubiegłym tygodniu inwestycja z tyłu galerii handlowej Millenium Hall w Rzeszowie została oddana do użytku.

– Wykonaliśmy tam dwie alejki. Pierwsza z nich prowadzi od Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w kierunku Millenium Hall oraz druga, która wcześniej była skrótem przez skwer i była ułożona ze zniszczonych płyt. Płyty zostały rozebrane, a na ich miejsce ułożono kostkę brukową – wyjaśnia Aleksandra Wąsowicz-Duch, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Rzeszowie.

Przy alejkach ustawiono nowe ławki oraz kosze na śmieci. Miasto zrobiło też nasadzenia. Oprócz nowych alejek, miasto na skwerku postawiło nowoczesny plac zabaw oraz siłownię na świeżym powietrzu z sześcioma urządzeniami do ćwiczeń i żwirowa nawierzchnią. Cała inwestycja kosztowała ok. 200 tys. zł.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: