Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Wasz duet teściowa-synowa to duet niemal idealny? Chciałybyście zawalczyć o duże pieniądze? Nie zastanawiajcie się! Zgłoście się do nowego programu w TVP 2 – “Teściowe i Synowe”. 1 czerwca casting w Rzeszowie. 

Program “Teściowe i Synowe” na antenie TVP 2 pojawi się 2 września. Wcześniej w polskich miastach odbędą się castingi. Rzeszów również jest na liście “castingowych miast”. Casting w stolicy Podkarpacia odbędzie się 1 czerwca (sobota) w rzeszowskiej siedzibie TVP przy al. Kopisto 6. Casting rozpocznie się o godz. 9:00. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17:00.

Formuła programu polega na tym, że teściowe i synowe rywalizują ze sobą w przygotowywaniu potraw kulinarnych.

– Sięgamy po coś co rozgrzeje telewidzów, obalimy lub potwierdzimy obiegowe opinie o wzajemnych relacjach pomiędzy synowymi a teściowymi – mówi Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor Agencji Kreacji Oprawy i Rozrywki w TVP.

– Czy obie Panie pójdą na kompromis, czy strony będą potrafiły ze sobą współpracować? Która ze stron będzie bardziej dominująca a która będzie się poddawała? – zastanawia się dyrektor Adamiak-Sroczyńska.

Nagrodą główną w programie “Teściowe i Synowe” jest “wysoka kwota pieniężna”. Jaka? Tego twórcy programu na razie nie zdradzają. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: