Nowy punkt w dziedzinie zdrowego życia! W Rzeszowie otworzą sklep Eco Life

Reklama

W najbliższą sobotę (10 marca) na mapie Rzeszowa pojawi się nowy punkt w dziedzinie zdrowego życia! Szczególnie to ucieszy mieszkańców osiedli Staromieście i 100-lecia. To pierwsze takie miejsce w najbliższej okolicy 😊

 

Sklep Eco Life powstał z zamiłowania do prozdrowotnych,  naturalnych produktów oraz radości z dzielenia się z innymi wiedzą na ich temat. Sklep mieści się pod adresem Staromiejska 1, zaraz przy skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej ze Staromiejską i Trembeckiego.

W sklepie znajdziemy przede wszystkim szeroki wybór zdrowej żywności:

– eko warzywa i owoce;

– eko pieczywo;

– eko zioła, przyprawy i herbaty;

– zimnotłoczone oleje;

– produkty zbożowe;

– zdrowe słodycze;

– miody regionalne;

Zdjęcie: Materiały Eco Life

Wegetarianie, Weganie oraz osoby z nietolerancją glutenu także znajdą coś dla siebie 😊

W ofercie są również naturalne suplementy diety, witaminy i minerały. Nie zabraknie naturalnych, organicznych kosmetyków takich firm jak Sylveco, Vianek, Orientana, Eco Lab, Etja, Aleppo, Cannaderm, Babuszka Agafii czy Yope.

Możemy liczyć na zrównoważone, niewygórowane ceny oraz bogatą ofertę, z której każdy wybierze coś dla siebie. Wyjątkową atmosferę w sklepie tworzy profesjonalna obsługa, złożona z pasjonatów zdrowego życia, miłośników ziół i naturalnych produktów, zatem znajdziemy tam nie tylko dobre artykuły, ale również fachowe doradztwo.

Wielkie otwarcie już w tę sobotę (10 marca) w godzinach 10-16. Będzie na Was czekać szereg atrakcji, w tym słodki (ale zdrowy) poczęstunek, liczne rabaty oraz specjalnie z okazji Dnia Kobiet – Dermokonsultacje z firmą Orientana wraz ze specjalną ofertą! Dodatkowo oczywiście liczne próbki i testery 😊

Mieszkańcy najbliższej okolicy powinni już dostać ulotki z ofertą sklepu oraz mapką dojazdu.

Serdecznie zapraszamy – Eco Life! Więcej na temat sklepu znajdziecie na Facebooku – TUTAJ.

Zdjęcie: Materiały Eco Life

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama