Nowy salon gier wirtualnej rzeczywistości w pobliżu rzeszowskiego Rynku

1
Reklama

Wraz z początkiem maja swoje drzwi otworzył Magic VR – nowy salon wirtualnej rzeczywistości oferujący wieloosobową, aktywną rozgrywkę, jakiej Rzeszów jeszcze nie widział.

 

Przy al. Piłsudskiego 34 (CH EUROPA II) w sercu Rzeszowa od maja pojawiła się alternatywna forma rozrywki. Mowa o salonie gier wirtualnej rzeczywistości, który otwiera możliwości spędzania czasu w sposób, jaki jeszcze nie doświadczyliście w Rzeszowie.

Po założeniu gogli wirtualnej rzeczywistości przenosimy się do innego świata, gdzie wraz z drużyną stajemy naprzeciw zombie, które za wszelką cenę chcą zniszczyć reaktor – źródło energii, niezbędnej w trakcie walki z epidemią. Areną rozgrywki są zdewastowane przedmieścia metropolii, niemal w całości przejęte przez nieumarłych.

 

Immersji sprzyja zestaw zakładany na głowę: okulary oraz słuchawki pozwalają kompletnie zanurzyć się w wirtualną rzeczywistość. Gra wykorzystuje technologię HTC VIVE oraz VR Backpack PC, pozwalającą na swobodne poruszanie się w wirtualnym świecie, oferując coś, czego nie doświadczymy nigdzie indziej. Dedykowana jest dla czterech graczy, ale istnieje możliwość rozgrywki już przez dwie osoby.

Sesje trwają około trzydziestu minut, zmuszając nas do ciągłego ruchu i komunikacji z resztą graczy, dzięki czemu nie tylko zabawa jest przednia, ale i nie jest biernym spędzaniem czasu. Ciężko o drugą rozgrywkę zapewniającą wspólną, kooperacyjną i w dodatku aktywną zabawę.

Osoby zainteresowane zapoznaniem się z tą propozycją mogą wejść na stronę rzeszow.magicvr.co

Przenieść się do innego świata można po wcześniejszej rezerwacji internetowej lub telefonicznej – 533 522 768 w dni:

– Wtorek – od 14:00 do 22:00

– Środa – od 14:00 do 22:00

– Czwartek – od 14:00 do 22:00

– Piątek – od 14:00 do 22:00

– Sobota – od 12:00 do 22:00

– Niedziela – od 12:00 do 22:00

Dodatkowo salon proponuje Happy Hours:

– Wtorek – piątek – od 14:00 do 16:00

– Sobota – niedziela – od 12:00 do 14:00

Rezerwacje wybranych gier -30% ceny!

W asortymencie salonu wciąż będą pojawiać się nowe gry – skierowane zarówno do grup wieloosobowych, jak i pojedynczych osób. Zachęcamy do odwiedzania strony salonu i śledzenia nowości. Na stronie można również dokonać rezerwacji za pośrednictwem formularza lub telefonicznie.

Magic VR prosi o potwierdzenie telefoniczne rezerwacji minimum 2 godziny przed przybyciem do salonu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.