Reklama

Muzycy, którzy występowali w Pectusie z Tomaszem Szczepanikiem, założyli nowy zespół My Bike. W Rzeszowie nakręcili teledysk do piosenki „Ten jeden dzień”. 

[Not a valid template]

 

Po rozłamie w Pectusie w 2011 roku wokalista Tomasz Szczepanik na scenie występuje ze swoimi braćmi. Jego dawni koledzy obecnie mają nowy zespół My Bike z wokalistą Pawłem Skibą.

7 grudnia nakręcili w Rzeszowie nowy teledysk do piosenki „Ten jeden dzień”.

– Pomysł na piosenkę w zimowo-świątecznym klimacie zrodził się nagle i zupełnie niedawno.  Skoro nagraliśmy muzykę to warto było również nakręcić obrazek. Jest to dynamiczna kompozycja z elementami kojarzącymi się ze świętami, takimi jak kolęda, choinka, świąteczna dekoracja. W Rzeszowie spędzamy większość czasu. Mamy tu wielu znajomych, również z branży wideo, najłatwiej zatem było zorganizować plan na miejscu. Nie ukrywamy też swojego sentymentu do Rzeszowa – mówi Rzeszow-News.pl gitarzysta zespołu Grzegorz Samek.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Śnieżynka, która wystąpiła w teledysku, jest przypadkowo wybraną aktorką. Clip był kręcony w sobotę 7 grudnia. – Pracowaliśmy przez 10 godzin, było wietrznie, mroźno, ale się udało. Montażem zajął się już później Jaromir Czyż – dodaje Samek.

Skład My Bike to: Damian Kurasz i Grzegorz Samek (gitary), Bartek Skiba (bas), Adrian Adamski (instrumenty klawiszowe), Rafał Inglot (perkusja), Paweł Skiba (wokal).

httpv://www.youtube.com/watch?v=ezctApQyk-s

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama