Zdjęcie: materiały prasowe

Koncert za niespełna miesiąc w G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem. Została końcówka biletów. 

Koncert odbędzie się 21 lutego (środa), o godz. 18:00. Bilety do końca stycznia kosztują: 90 zł – dzieci (od 0 do 16 lat), 110 zł – dorośli, później odpowiednio: 100 i 130 zł. Bilety można kupić wyłącznie na biletomat.pl

Nutkosfera to projekt CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Od dziecka brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje. Od 2009 r. swoją twórczość publikuje w internecie. Na YouTube „CeZik” oraz „KlejNuty” opublikował kilkadziesiąt filmów.

Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 mln zł odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

Pięć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. CeZik wyrabia w dzieciach wrażliwość muzyczną, unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe.

CeZik dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 300 milionów wyświetleń. 

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama