Zdjęcie: materiały autorki

O adrenalinie i rywalizacji – o tym jest książka „Powiadomienie” Agnieszki Maciuły-Ziomek. 14 listopada pisarka spotka się z czytelnikami w Rzeszowie. 

„Powiadomienie” Agnieszki Maciuły-Ziomek to powieść o kulisach Formuły 1, najbardziej prestiżowych międzynarodowych wyścigach samochodowych. To książka, jak reklamuje jej wydawca „Novae Res”, o emocjach, które przechodzą ze skrajności w skrajność. 

„Powiadomienie” wchodzi w głąb Formuły 1, opowiada o adrenalinie i rywalizacji, pełna zwrotów akcji i losowych zdarzeń, które gwałtownie zmieniają życie bohaterów. Książka miała swoją premierę 12 lipca br., a od tego czasu zbiera wyłącznie pozytywne opinie.

„Powiadomienie” to znakomity debiut! Świetnie wykreowani bohaterowie, wielowątkowa i nieprzesłodzona akcja, książka dopracowana pod każdym względem”, „To jedna z tych książek, które są czytelnikowi przeznaczone” – chwalą recenzenci. 

Powieść Agnieszki Maciuły-Ziomek dostępna jest na stronie autorki w wersji z gadżetami, autografem i dedykacją. Znaleźć ją można także w atrakcyjnych cenach w księgarniach w całej Polsce lub na lubimyczytac.pl.

Agnieszka Maciuła-Ziomek przyjedzie do Rzeszowa 14 listopada. Ze swoimi czytelnikami spotka się w Filii nr 3 Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Krzyżanowskiego 6. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

– Będzie wiele rozmów o książkach, „Powiadomieniu” i pracy pisarza, a każdy uczestnik otrzyma od autorki książkowe prezenty – zapowiadają organizatorzy. 

Agnieszka Maciuła-Ziomek jest copywriterem i fotografem, z wykształcenia także medykiem. – Życiowa realistka z artystycznymi pasjami. Uwielbia naturę, zwierzęta i zabawę w przydomowym ogródku – przedstawia pisarkę wydawnictwo „Novae Res”. 

Maciuła-Ziomek swojego życia nie wyobraża sobie także bez sportu – tego aktywnego i sprzed ekranu. Codziennie wypija przynajmniej kilka kubków herbaty, ale nie gardzi także mocną czarną kawą. Pisała od zawsze, choć w dzieciństwie bardzo nie lubiła czytać.

Teraz Agnieszka Maciuła-Ziomek pisze książki, tworzy teksty dla firm i zajmuje się fotografią produktową, a przez to – jak sama o sobie mówi – nareszcie czuje, że jest w miejscu, które przygotował dla niej świat.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama