Zdjęcie: uczelnia Vistula

„Wpływ sztucznej inteligencji na zarządzanie wiedzą. Czy sztuczna inteligencja może być kreatywna i innowacyjna?” – to temat wykładu (22 lutego) dla studentów WSPiA oraz uczniów szkół średnich współpracujących z uczelnią.

Spotkanie poprowadzi wybitny absolwent Uniwersytetu Oksfordzkiego prof. Tom Hashimoto, pełniący wiele kluczowych funkcji w uczelniach i organizacjach na całym świecie.

Sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę w wielu dziedzinach naszego życia, a zarządzanie wiedzą jest jednym z obszarów, które niewątpliwie mogą skorzystać z zaawansowanych technologii AI.

Dlatego Kolegium Zarządzania WSPiA w ramach cyklu spotkania z ciekawym człowiekiem zaprasza na wykład wybitnego Toma Hashimoto pt. „Wpływ sztucznej inteligencji na zarządzanie wiedzą. Czy sztuczna inteligencja może być kreatywna i innowacyjna?”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 lutego, o godz. 12:30 w Auli 1.18 Wyższej Szkoły Prawa i Administracji przy ul. Cegielnianej 14 w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kim jest Tom Hashimoto?

Jest dyrektorem ds. współpracy międzynarodowej na uczelni Vistula oraz profesorem ekonomii międzynarodowej i regionalnej na Uniwersytecie w Wilnie. Jest także dyrektorem generalnym Shifting Tides Productions, a także czałożycielem We Coach One Limited.

Co niezwykle ciekawe, profesor Hashimoto posiada tytuł doktora geografii finansowej Uniwersytetu Oksfordzkiego oraz należy do grona członków Lions Club Warszawa Host i elitarnej, brytyjskiej Mensy.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama