Reklama

W najbliższą środę (13 sierpnia o godz. 19:00) w kinie Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy w ramach Kina Konesera widzowie będą mogli obejrzeć film „Obywatel roku”.

Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności oraz przepustowości lokalnych dróg zdobył właśnie tytuł Obywatela Roku. Radość Nilsa nie trwa jednak długo. Jego syn staje się przypadkową ofiarą w porachunkach przestępczego półświatka. Nils decyduje się na własne, amatorskie śledztwo. Porządek musi być. Jego niekonwencjonalne metody niezamierzenie wywołują wojnę wśród konkurujących gangów. Nawet w kraju tak porządnym i poukładanym jak Norwegia sprawy nie zawsze toczą się zaplanowanym torem.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film. Trzeba odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się aktor grający Nilsa? Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem należy przesyłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Na odpowiedzi czekamy do środy do godz. 12:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.