Zdjęcie: Piotr Woroniec Jr / Rzeszów News
Reklama

Na dwa etapy została podzielona sprzedaż karnetów w nowym sezonie PlusLigi 2016/2017 na mecze Asseco Resovii. Pierwszy rozpocznie się 14 sierpnia.

Jak poinformował rzeszowski klub, rezerwacja i sprzedaż karnetów na nowy sezon, nie zmieni się, w porównaniu do lat poprzednich.

W pierwszym etapie karnety będą mogli kupować kibice, którzy posiadają karnet z minionego sezonu – 2015/2016. Rezerwacja rozpocznie się 14 sierpnia.

Odbiór karnetów na Wyspie w Galerii Rzeszów możliwy będzie od 16 sierpnia. – Na zarezerwowanie i wykupienie karnetów, będą cztery tygodnie, etap ten zakończy się 9 września – informuje Asseco Resovia.

Miejsca, które w powyższym terminie nie zostaną zarezerwowane i wykupione trafią do sprzedaży w etapie drugim. W nim uprawnieni do zakupu karnetu będą wszyscy kibice. Ten etap rozpocznie się 11 września.

Pomimo tego, że w nadchodzącym sezonie Asseoco Resovia rozegra więcej meczów, ceny karnetów nie uległy zmianie.

W sprzedaży będą następujące sektory w hali Podpromie:

– Sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 – 600 zł

– Sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 – 550 zł

– Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, J3, L2, G3, I3, L3 – 500 zł

– Sektor F1 – 200 zł (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej” lub “Za Zasługi Dla Sportu”)

Kibice, którzy posiadają karnety w sektorze B4, swoje karnety będą mogli zarezerwować i wykupić poprzez kontakt z Klubem Kibica, czyli Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej “Resovia”. Kontakt pod adresem mailowym: ssps@resovia.rzeszow.pl

Sektory po stronie północnej i południowej Podpromia będą przeznaczone do sprzedaży biletowej, dla grup zorganizowanych oraz na potrzeby przedstawicieli CEV oraz sponsorów Ligi Mistrzów.

Karnet na sezon 2016/2017 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski, organizowane przez Asseco Resovię na Podpromiu.

Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na rozgrywki Ligi Mistrzów.

Nowy sezon PlusLigi rozpoczyna się 1 października. Asseco Resovia tego dnia w pierwszym meczu fazy zasadniczej zagra u siebie z AZS Politechniką Warszawską. W następnej kolejce (8 października) także na Podpromiu mecz z Espadonem Szczecin. Tydzień później (15 października) resoviacy wyjadą do Bełchatowa na hit z PGE Skrą.

Mistrza Polski nadchodzącego sezonu poznamy 6 maja 2017 roku.

(kaw, Asseco Resovia)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: