W czwartek rozpoczyna się 22. Rajd Rzeszowski. Przez trzy dni kierowcy będą rywalizować na odcinkach specjalnych na terenie powiatu rzeszowskiego, strzyżowskiego i ropczycko-sędziszowskiego. Będą utrudnienia na ulicach Rzeszowa.[Not a valid template]

8 sierpnia (czwartek) w godz. 18-21 i 10 sierpnia (sobota) w godz. 14-19 – Rzeszów zamknięte będą ulice w okolicach Rynku – ul. Słowackiego od skrzyżowania z ul. Króla Kazimierza do skrzyżowania z ul. Matejki oraz ul. Kościuszki do Placu Farnego. W czwartek o godz. 19 na Rynku zaprezentują się 44 załogi, biorące udział w rajdzie.

W piątek na terenie miasta Rzeszowa odcinkiem specjalnym nr 5 „Nowy Świat” 22 Rajdu Rzeszowskiego zostaną w godz. 16.30- 21 wyłączone z ruchu następujące odcinki dróg:
– ul. Krakowska (od skrzyżowania z Al. Wyzwolenia do ronda koło szpitala MSWiA – Aleja Witosa)
– ul. Kotuli (od skrzyżowania z ul. Ustrzycką do wiaduktu przy Galerii „Nowy Świat”)
– ul. Ofiar Katynia (od wiaduktu przy Galerii „Nowy Świat” do skrzyżowania z ul. Mikołajczyka)

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Autobusy linii 1, 2, 22, 32 i 33 kursować będą objazdami od godz. 16.30 do 21:
Linia nr 1
– w kierunku Załęża: Krakowska (pętla) – Al. Wyzwolenia – Okulickiego – Krakowska (osiedle) dalej bez zmian, w kierunku Krakowskiej pętli: do Krakowskiej (osiedle) bez zmian, następnie Okulickiego – Al. Wyzwolenia – Krakowska (pętla)
Linia nr 2
– w kierunku Bł. Karoliny pętla: do Krakowskiej (osiedle) bez zmian, następnie Witosa – Wiktora – Bł. Karoliny, do pętli bez zmian, w kierunku Bardowskiego: do Strzyżowskiej bez zmian, następnie Wiktora – Witosa – Krakowska (osiedle) dalej bez zmian
Linia nr 22
– w kierunku Świlczy: Bardowskiego – Krakowska (osiedle) – Okulickiego – Al. Wyzwolenia – Krakowska, dalej bez zmian, w kierunku Bardowskiego: do Krakowskiej (cmentarz) bez zmian, następnie
Al. Wyzwolenia – Okulickiego – Krakowska (osiedle) dalej bez zmian,
Linia nr 32
– w kierunku Niepodległości: Miłocińska – Obr. Poczty Gdańskiej –
Al. Wyzwolenia – Okulickiego – Witosa, dalej bez zmian, w kierunku Miłocińskiej: do Witosa (działki) bez zmian, następnie Witosa (lodowisko) – Okulickiego – Al. Wyzwolenia – Miłocińska (pętla)
Linia nr 33:
– w kierunku Lubelskiej: do Dębickiej skrz. z Krakowską bez zmian, następnie Al. Wyzwolenia – Okulickiego – Krakowska (osiedle) dalej bez zmian.

rzeszownews@gmail.com

Reklama