Zdjęcie: Michał Mielniczuk / Podkarpacki Urząd Marszałkowski w Rzeszowie
Reklama

Od najbliższej niedzieli (13 marca) na trzech liniach kolejowych na Podkarpaciu będzie obowiązywała zastępcza komunikacja autobusowa. Zmieniony rozkład jazdy pociągów Polregio będzie obowiązywał do 11 czerwca.

Korekta rozkładu jazdy pociągów Polregio jest spowodowana prowadzonymi pracami przez PKP Polskie Linie Kolejowe. Zastępcza komunikacja autobusowa od najbliższej niedzieli będzie obowiązywała na trzech liniach Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej: 91 (kierunek Sędziszów Młp.), 106 (kierunek Jasło) i 71 (kierunek Kolbuszowa). 

Szczegółowy wykaz pociągów wraz z miejscami postoju autobusów znajduje się na stronie polregio.pl. Przewoźnik apeluje do pasażerów, by przed podróżą dokładnie zapoznali się ze zmienionym rozkładem jazdy pociągów. Informacje dostępne są też pod numerem infolinii: 703 20 20 20 oraz w wyszukiwarce portalpasazera.pl.

Na czas korekty rozkładu jazdy przypada okres długiego, majowego weekendu. W tym czasie tradycyjnie zostaną uruchomione dodatkowe pociągi z Rzeszowa do Zamościa i Sandomierza oraz z Jarosławia do Lublina.

Rozkład jazdy pociągów od 13 marca:

– Dębica – Mielec – Dębica: TUTAJ

– Gorlice – Jasło – Rzeszów: TUTAJ

– Jasło – Sanok – Jasło: TUTAJ

– Medyka – Przemyśl – Rzeszów: TUTAJ

– Przeworsk – Stalowa Wola – Przeworsk: TUTAJ

– Rzeszów – Horyniec – Rzeszów: TUTAJ

– Rzeszów – Jasło – Gorlice: TUTAJ

– Rzeszów – Przemyśl – Medyka: TUTAJ

– Rzeszów – Stalowa Wola: TUTAJ

– Rzeszów – Tarnów: TUTAJ

– Stalowa Wola – Rzeszów: TUTAJ

– Tarnów – Rzeszów: TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama