Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Od najbliższej soboty (5 lutego) Polregio wprowadza zastępczą komunikację autobusową dla pociągów relacji Rzeszów – Strzyżów. 

Zmiany mają związek z rozpoczęciem modernizacji linii 106. Na trasie Rzeszów – Strzyżów, zamiast pociągów, będą jeździły autobusy. Dla pociągu 30811 autobus (odjazd z Rzeszowa o 16:30) będzie dojeżdżał do stacji Jasła, a pociągu 30820 od stacji Jasło (odjazd o 4:22) .

Dodatkowo, w związku z rozpoczęciem remontu dworca kolejowego w Rzeszowie oraz placu dworcowego, zmieni się miejsce postoju komunikacji zastępczej. Autobusy będą odjeżdżały z rampy wschodniej – dojście wzdłuż ulic Bardowskiego, Batorego i Łącznej.

– Prace prowadzone przez PKP PLK potrwają do końca września 2022 roku – poinformował Jan Andrzej Prawelski z podkarpackiego zakładu Polregio w Rzeszowie. 

Wykaz przystanków dla autobusów jest na stronie www.polregio.pl. Polregio apeluje do podróżnych, aby przed wyjazdem dokładnie zapoznali się ze zmienionym rozkładem jazdy pociągów. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama