Od soboty zacznie obowiązywać zmiana w organizacji ruchu w rejonie węzła Wyzwolenia – Warszawska w Rzeszowie.

[Not a valid template]

Jak informuje Urząd Miasta Rzeszowa, tegoroczna aura sprzyja wykonywaniu prac, umożliwiając jednocześnie przyśpieszenie realizacji inwestycji. W najbliższą sobotę (18 stycznia) w obrębie węzła komunikacyjnego Wyzwolenia – Warszawska o godzinie 9 nastąpi zmiana organizacji ruchu dla pojazdów komunikacji indywidualnej.

Zmiany dotyczyć będą zjazdu z ulicy Warszawskiej do ulicy Wyzwolenia oraz jej odcinka do skrzyżowania z ulicą Przy Torze w obu kierunkach. Z tego odcinka korzystać będą mogli wyłącznie przewoźnicy komunikacji publicznej, busy i autobusy przewożące pasażerów. Kierowcy indywidualni jadący ulicą Wyzwolenia będą musieli skręcić w ulicę Przy Torze. Jadący ulicą Warszawską skorzystają z technicznej drogi objazdowej lub z objazdu przez ul. Staromiejską i Lubelską. Wprowadzone zmiany nie będą obowiązywały w niedzielę i święta oraz w pozostałe dni (od poniedziałku do soboty) od godziny 22:00 – 6:00.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Przepraszamy za utrudnienia, dziękujemy za zrozumienie i prosimy o ostrożna i rozważną jazdę – poinformował Urząd Miasta Rzeszowa. Jutro w rejon wiaduktu skierowane zostaną dodatkowe patrole drogówki.

Cała inwestycja przebudowy węzła ma kosztować ponad 63 mln zł i zakończy się w tym roku – w listopadzie.

Reklama