Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o zmianie w rozkładzie jazdy na kilku liniach autobusowych MPK. Pierwsze zaczną obowiązywać już od soboty (28 czerwca).

ZTM informuje, że zmiany w rozkładzie związane są z trwającym wdrażaniem jednolitego systemu informacji o kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Od soboty zmiany w rozkładzie będą wprowadzone na linii nr 5. Od 1 lipca z kolei zmiany dotkną linie nr 14, 14, 16, 28, 30 i 36.

Ponadto od 1 lipca zostanie uruchomiona nowa linia nr 46. Autobusy kursować będą z ul. Rocha przez ul. Paderewskiego, Boh. X Sudeckiej Dywizji Piechoty, Niepodległości, Kopisto, Szopena, Targową, Pl. Wolności do Dworca Kom. Lokalnej przy ul. Kasprowicza.

Nowe rozkłady jazdy na wspomnianych liniach będą sukcesywnie wywieszane na przystankach autobusowych oraz dostępne na stronie MPK i ZTM.

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował również, że w związku z remontem ul. Kard. Karola Wojtyły do odwołania kursy autobusów nr 8 i 31 zostały skrócone do przystanku „Kard. Karola Wojtyły kościół”. Autobus linii nr 8 nie będzie dojeżdżał na ul. Sikorskiego MPGK, natomiast autobus linii nr 31 będzie kończył i zaczynał kursy jeden przystanek przed pętlą autobusową na ul. Kard. K. Wojtyły.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama