Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o zmianie w rozkładzie jazdy na kilku liniach autobusowych MPK. Pierwsze zaczną obowiązywać już od soboty (28 czerwca).

ZTM informuje, że zmiany w rozkładzie związane są z trwającym wdrażaniem jednolitego systemu informacji o kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Od soboty zmiany w rozkładzie będą wprowadzone na linii nr 5. Od 1 lipca z kolei zmiany dotkną linie nr 14, 14, 16, 28, 30 i 36.

Ponadto od 1 lipca zostanie uruchomiona nowa linia nr 46. Autobusy kursować będą z ul. Rocha przez ul. Paderewskiego, Boh. X Sudeckiej Dywizji Piechoty, Niepodległości, Kopisto, Szopena, Targową, Pl. Wolności do Dworca Kom. Lokalnej przy ul. Kasprowicza.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Nowe rozkłady jazdy na wspomnianych liniach będą sukcesywnie wywieszane na przystankach autobusowych oraz dostępne na stronie MPK i ZTM.

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował również, że w związku z remontem ul. Kard. Karola Wojtyły do odwołania kursy autobusów nr 8 i 31 zostały skrócone do przystanku „Kard. Karola Wojtyły kościół”. Autobus linii nr 8 nie będzie dojeżdżał na ul. Sikorskiego MPGK, natomiast autobus linii nr 31 będzie kończył i zaczynał kursy jeden przystanek przed pętlą autobusową na ul. Kard. K. Wojtyły.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama