„Odlotowe Toastmasters Leadership Institute” dla wszystkich zainteresowanych przemawianiem publicznym i doskonaleniem umiejętności liderskich. To trzydniowa konferencja w Rzeszowie podczas której uczysz się, wymieniasz doświadczenia i otrzymujesz potężną dawkę inspiracji.

Toastmasters Leadership Institute jest cyklicznie organizowanym wydarzeniem edukacyjnym. Podczas TLI członkowie klubów Toastmasters oraz goście w trakcie trzydniowej konferencji uczą się, wymieniają doświadczeniami i otrzymują potężną dawkę inspiracji. Tematyka konferencji zmienia się w zależności od miejsca jej organizacji.

Rzeszowskie „Odlotowe TLI” nawiązuje do tematyki lotniczej. Nieprzypadkowo, bo Podkarpacie jest centrum Doliny Lotniczej. „Odlotowe TLI” odbędzie się 15-17 stycznia na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Dodatkowo, 15 stycznia odbędzie się Finał Konkursu Mów, gdzie wystąpią najlepsi mówcy z całej Polski.

Każdemu, kto prowadzi wystąpienia przed uczniami w szkole, spotkania biznesowe interesuje się sprzedażą albo dowodzi jakąś grupą, wiedza i umiejętności, które może zyskać na trzydniowym „Odlotowym TLI” pomoże dodać polotu wykonywanym zadaniom, a nawet ułatwi wzbić się w przestworza swoim słuchaczom.

Kto poprowadzi „Odlotowe TLI”?

Swoje wykłady poprowadzą znani i doceniani specjaliści w swoich dziedzinach, którzy co najważniejsze są praktykami, m.in. Jakub Wrana, trener sprzedaży, coach i mówca motywacyjny. Wrana działa w sprzedaży od 12 lat. Pracował na różnych szczeblach handlowych dla takich firm jak Konica Minolta, prowadził rekrutacje m.in. dla takich firm jak Jeronimo Martins, Qatar Airways. Obecnie jest współwłaścicielem Holdingu RoxArt Group.

Jakub Wrana, pomimo tak dużego stażu, w dalszym ciągu jest entuzjastą sprzedaży. Wprost uwielbia pokazywać innym jaką można czerpać z tego radość. Jego hasło życiowe to „Niemożliwe to tylko słowo”. Wrana poprowadzi wykład „Kosmiczne wystąpienia publiczne, czyli jak być astronautą sceny odlotowych wystąpień publicznych”.

Wykłady to nie wszystko. Podczas TLI prowadzone będą także warsztaty, podczas których pod czujnym okiem prowadzącego będzie można spróbować swoich sił. Takie warsztaty poprowadzi Jerzy Zientkowski. Jest on mówcą inspiracyjnym, mentorem i trenerem z blisko 20-letnim doświadczeniem w biznesie. Stał na na scenie m.in. obok Briana Tracy.

– Czym byłby klub bez VPR – człowieka, który zdziera sobie struny głosowe i spamuje biednym śmiertelnikom poczty, aby usłyszeli o Toastmasters? – tak zapowiadają organizatorzy „Odlotowych TLI” Michała Wietecha, który poprowadzi warsztaty „VPR vs. Reszta Świata” skierowane do tych, którzy chcieliby działać jako „pijarowcy”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wietecha jest programistą, poetą, pisarzem i pasjonatem wojskowości X-XI wieku, a także filmowcem. Na dodatek VPR (niemal na emeryturze!) i mówca opierający swoje mowy na własnym doświadczeniu oraz organizator niezapomnianego spotkania DEMO klubu Pionier Rzeszów Toastmasters w listopadzie 2015 r.

Harmonogram wykładów zobacz TUTAJ.

Kto zrobi największą bekę?

Bilety na trzydniowe wykłady zostały już wyprzedane, ale pocieszający jest fakt, że w ramach tej couchingowej imprezy zostanie rozstrzygnięty Ogólnopolski Finał Konkursu Mów Humorystycznych i Improwizacji, gdzie wystąpią najlepsi mówcy z całej Polski.

– Czas na chwilę wytchnienia od znanych nam w swojej formie mów na spotkaniach klubu, a czas na coś niecodziennego! Nadszedł długo wyczekiwany moment na Konkurs Mów Humorystycznych i Gorących Pytań! W tym dniu będą królować w powietrzu takie uczucia jak: Rozbawienie do Łez, Ciśnięcie Beki, Chichotanie się, Tarzanie się ze śmiechu, Zrywanie Boków, Brechtanie i zanoszenie się od rechotu! – zapewniają organizatorzy.

Finał Konkursu Mów odbędzie się 15 stycznia w rzeszowskim klubie LUKR o godzinie 19:00 Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

Więcej o „Odlotowym TLI” na stronie odlotowetli.pl. Konferencji patronuje Rzeszów News.

(sl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama