Reklama

Do 15 stycznia mogą zgłaszać się grupy do Rzeszowskiej Gry Miejskiej. Trzeba będzie znaleźć zaginioną osobę o nieznanej osobowości. Na zwycięzców czekają nagrody.

Rzeszowską Grę Miejską organizują uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Gra ma być „wędrówką po niewielkiej betonowej dżungli”. Zabawa jest częścią projektu „Młodzież (dla) Miasta”. RGM odbędzie się w sobotę 17 stycznia od godz. 12:00 do 15:00 w centrum Rzeszowa

Grupy uczestników będą miały za zadanie odnaleźć zaginioną osobę o nieznanej osobowości. Aby to zrobić, ekipy muszą odwiedzić wszystkie punkty zaznaczone na mapie, gdzie czekać na nich będą łamigłówki i zadania. Za poprawne rozwiązanie czy wykonanie otrzymają informację, która przybliży je do kolejnego celu – odgadnięcia, kim jest osoba poszukiwana.

W imprezie mogą wziąć grupy liczące dokładnie trzech uczestników, z czego jedna musi być pełnoletnia. Aby wziąć udział w grze należy wysłać formularz zgłoszeniowy do 15 stycznia, do północy. Formularz dostępny TUTAJ, a z regulaminem możecie zapoznać się TUTAJ.

Rzeszowska Gra Miejska ma zaangażować młodych mieszkańców Rzeszowa w życie kulturalne miasta oraz zachęcić młodzież do brania udziału w ciekawych formach rozrywki organizowanych przez lokalne instytucje.

Szczegółowe informacje na wydarzeniu na Facebooku „Rzeszowska Gra Miejska” oraz pod adresem mailowym: rzeszowskagramiejska@gmail.com. Po zakwalifikowaniu się do udziału uczestnicy otrzymają wiadomość mailową z dokładnymi informacjami o przebiegu gry.

– Na zwycięzców czekają nagrody! – zachęca do udziału w Grze Anita Kuczeriawa, jedna z organizatorek imprezy, którą wspiera Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: