Oficjalna prezentacja Asseco Resovii w Galerii Rzeszów z Maciejem Musiałem [FOTO, VIDEO]

Fani siatkówki nie zawiedli. Galeria Rzeszów w piątek wieczór ugościła siatkarzy Asseco Resovii, którzy w komplecie pokazali się kibicom przed zbliżającym się sezonem PlusLigi 2017/2018.

 

Piąty rok z rzędu siatkarze Asseco Resovii wzięli udział w oficjalnej prezentacji w Galerii Rzeszów, która od pięciu lat wspiera rzeszowską drużynę. Dla fanów nie zabrakło konkursów z nagrodami, sami siatkarze również rywalizowali między sobą w dwóch teleturniejach: „Familiada” i „Milionerzy”. Imprezę uświetniły cheerleaderki z zespołu Fragolin.

Gościem oficjalnej prezentacji Asseco Resovii na sezon 2017/2018 był młody aktor Maciej Musiał, znany m.in. z serialu „Rodzinka.pl”.

– Bardzo mi miło być tutaj z wami. To nie jest mój pierwszy pobyt w Rzeszowie. Byłem już tutaj kilka razy, m.in. w trakcie realizacji zdjęć do „The Voice of Poland”. Miałem okazję być na Starym Mieście. Jest naprawdę bardzo ładnie. Widziałem też już słynny pomnik, który zna cała Polska [Pomnik Czynu Rewolucyjnego – przyp. red.] i z którego Rzeszów też słynie. Raz się w tym mieście zakochałem. Nie w mieście, ale w kimś – mówił Maciej Musiał, ale nie zdradził, w kim.

Oprócz siatkarzy, kibicom zaprezentował się cały sztab trenerski na czele z nowym szkoleniowcem. Jest nim Roberto Serniotti.

– Wszyscy jesteśmy podekscytowani nowym sezonem. Dla nas największą wartością są ludzie, którzy nas wspierają – ci, którzy są tutaj, ci, którzy są na trybunach, ci, którzy zbudowali kapitalne, mocne firmy i pomagają nam finansowo, barterowo, w różny sposób. Naszym hasłem jest „Wszyscy jesteśmy Resovią” – mówił Bartosz Górski, prezes Asseco Resovii.

– Cieszę się, że zbudowaliśmy drużynę z zawodników walczących, ambitnych. Może powinniśmy się tego obawiać, a może nie, że po każdym meczu będziemy wymieniać terafleks [nawierzchnia sportowa – przyp. red.] w hali Podpromie, bo terafleks będzie aż wygryziony z tej ambicji – zapowiedział Górski.

Na koniec prezentacji kibice mogli sobie zrobić z siatkarzami popularne „selfie”.

Pierwszy mecz nowego sezonu PlusLigi w rzeszowskiej hali Podpromie zaplanowano na 30 września. Resoviacy zagrają z Dafi Społem Kielce.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Skład Asseco Resovii na sezon 2017/2018

Rozgrywający: Michał Kędzierski, Lukas Tichacek

Środkowi: Bartłomiej Lemański, Marcin Możdżonek, Dawid Dryja, Łukasz Perłowski

Przyjmujący: Thibault Rossard, Elviss Krastins, Aleksander Śliwka, Dominik Depowski

Atakujący: Jochen Schops (kapitan), Jakub Jarosz

Libero: Mateusz Masłowski, Paweł Rusek

Trener: Roberto Serniotti (Włochy), asystent Lucio Antonio Oro (Brazylia)

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama