Zdjęcie: Pixabay

Największa na świecie sieć kawiarni Starbucks poszerza liczbę swoich lokali w Polsce. Jeszcze w tym roku kawiarnię otworzy w Galerii Rzeszów!    

Starbucks to legendarna amerykańska marka założona w 1971 roku w Seattle. Jej znakiem firmowym jest syrena na każdym kubku kawy. Na całym świecie jest ponad 32 tys. lokali znanej sieci w 80 krajach. Starbucks jest jednym z największych na świecie producentów i sprzedawców specjalnych gatunków kawy. 

W Polsce obecnie jest ponad 70 kawiarni Starbucks’a, pierwszy lokal powstał w 2009 roku na warszawskim Nowym Świecie. W kolejnych latach kawiarnie otwierano we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i Krakowie. Teraz przyszła kolej na Rzeszów, o czym mówiło się nieoficjalnie od dwóch lat. 

Starbucks w naszym mieście będzie w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego. – To już oficjalne! Podpisaliśmy umowę z firmą AmRest, która jest operatorem marki. To doskonała informacja dla nas i dla naszych klientów, wśród których mamy spore grono sympatyków legendarnej kawy Starbucks – mówi Sebastian Podkulski, prezes zarządu Galerii Rzeszów. 

Kawiarnia Starbucks będzie na poziomie -1 Galerii Rzeszów, w okolicy placu eventowego. Lokal zostanie otwarty po obchodach 10. Urodzin Galerii Rzeszów, które zaplanowano w najbliższą sobotę (5 listopada). Największą atrakcją urodzinowej imprezy  będzie bezpłatny koncert Roxie Węgiel. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00.

Po urodzinach rozpoczną się prace aranżacyjne i wyposażanie kawiarni Starbucks. To pierwszy lokal tej marki na Podkarpaciu. Dokładna data otwarcia kawiarni w Galerii Rzeszów jeszcze nie jest znana, ale wiadomo, że stanie się to jeszcze w tym roku.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama