Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wokalistów z całej Polski do udziału w 10. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 8-9 kwietnia.

Festiwal „Piosenka w Meloniku” to przewodnia impreza Rzeszowskiego Domu Kultury, która łączy sztukę, muzykę i teatr. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Pierwszego dnia przeprowadzony zostanie finał festiwalu z udziałem zakwalifikowanych wokalistów z całej Polski, natomiast dzień później odbędzie się uroczysty koncert galowy, podczas którego wystąpią wszyscy nagrodzeni laureaci oraz specjalna gwiazda wieczoru.

Finaliści zawalczą o Nagrodę Grand Prix w wysokości 5 000 zł oraz festiwalowe statuetki. Zgłoszenia uczestników trwają do 8 marca, a konkurs wokalny tradycyjnie przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych: 13-15 lat, 16-18 lat oraz 19 i więcej lat.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dotyczące udziału w festiwalu dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama