Zdjęcie: Pixabay

Najlepsze samochody, konkursy z nagrodami, Miss Mokrego Podkoszulka, grillowanie, atrakcje dla dzieci – to czeka na uczestników Ogólnopolskiego Zlotu Audi. Odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 1 września w podrzeszowskiej Zabajce.

Zlot odbędzie się w ośrodku LKJ Zabajka 358. Bramy zlotu zostaną otwarte w piątek 30 sierpnia o godz. 16:00. W programie trzydniowego święta fanów audi konkursy: Car Audio, The best – najlepsze auto zlotu, Miss Mokrego Podkoszulka, najniższe auto zlotu, najwyższe auto zlotu, test białej rękawiczki z firmą Chemotion, top wnętrze. 

Do wygrania będą vouchery do pomiarów na hamowni od MProject, serwisy klimatyzacji i ozonowanie samochodu od firmy Bartmax, kosmetyka samochodu w firmie DK-Car Detailing, liczne nagrody rzeczowe od firmy ADBL, Hadwao.Net i Chemotion. W ciągu dnia wspólne grillowanie, basen, wieczorem party hard dla uczestników zlotu na terenie Zabajki.

Wstęp dla oglądających bezpłatny, istnieje  możliwość wykupienia noclegu na terenie zlotu w biurze Zabajki. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mail: audimeet2019@gmail.com. Należy przesłać dwa zdjęcia oraz koniecznie numer rejestracyjny pojazdu. 

– Spodziewamy się około 150 samochodów, odwiedzają nas auta od klasyków po Audi R8 i auta z tego rocznika. Nie mamy ścisłych wymagań, każdy może nas odwiedzić -najważniejszy jest klimat, jaki tworzą ludzie. Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji – zachęca do udziału w zlocie Małgorzata Jarosz z biura organizatora zlotu.

– Nie musisz mieć grubego projektu, aby nas odwiedzić, liczy się pasja do motoryzacji i posiadanie Audi – dodaje grupa Audi Podkarpacie.pl, która jest organizatorem zlotu. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama