Zdjęcie: Archiwum prywatne
Reklama

Jest najsłynniejszą polską stewardessą, pracowała dla kilku przewoźników, prowadzi bloga pt. „Życie Stewardessy”, teraz napisała książkę „Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice”. We wtorek 15 maja Olga Kuczyńska spotka się z czytelnikami w Empiku w Galerii Rzeszów. 

Olga Kuczyńska, młoda polska stewardesa, dorastała na warszawskim Żoliborzu. W latach szkolnych dużo udzielała się artystycznie, śpiewała w Studio Buffo. Pasja latania przez jakiś czas walczyła z pasją śpiewania. Wygrały samoloty. Po szkole średniej trafiła do irlandzkich linii lotniczych i przeprowadziła się do Włoch. Założyła bloga pt. „Życie Stewardessy”, który z czasem stał się bardzo popularny.

Olga Kuczyńska zawsze chciała latać dla przewoźnika na Bliskim Wschodzie. Dwa lata później osiągnęła swój cel i rozpoczęła latanie w narodowych liniach Omanu. Rozwijała swoją pasję i postanowiła rozpocząć kurs pilotażu. Przez rok aktywnie pomagała w edukacji i odmieniła życie hinduskiej dziewczyny ze slumsów. Jej życie wciąż związane jest z lataniem.

Książka „Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice” powstała na bazie doświadczeń Olgi Kuczyńskiej. Najsłynniejsza Polska stewardessa w najbliższy wtorek o godz. 18:00 spotka się z czytelnikami w Empiku w Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44).

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.