optyk-rzeszow
Zdjęcie: Salon Kodano Optyk
Reklama

Wiosna za pasem. Czas odświeżyć swój wygląd i zadbać o wzrok w salonach KODANO Optyk. Wybrane oprawki okularowe aż 60 proc. taniej. Swój wygląd łatwo zmienić na wiosnę dzięki najmodniejszym oprawkom tego sezonu.

Odmień swój wizerunek na wiosnę

Nadchodzi wiosna, nowe trendy kolorów to świetny czas, by odświeżyć swój wygląd. Pokaż się w odważniejszych i kolorowych oprawkach swoich nowych okularów. Teraz w salonach KODANO Optyk oprawki okularowe Karl Opti lub Max&Joe można kupić 60 proc. taniej.

Co teraz będzie modne?

Nadchodzący sezon nie może pozwolić sobie na brak klasycznej czerwieni. Intensywne, ogniste kolory idą w parze razem z tymi bardziej przygaszonymi. Lekko wyblakłe odcienie idealnie sprawdzą się w codziennej stylizacji. Mocne barwy będą świetnie współgrać z kolorami przyrody i doskonale pasują do większości typów urody.

Innym trendem są oprawki „oversize” – duże i masywne, często w wyrazistych kolorach. Decydując się na tego typu oprawki warto pamiętać, aby nie zasłaniały one brwi. Osobom lubiącym wyróżniać się w tłumie, polecamy białe lub jasne oprawki, które podkreślają osobowość i dodają klasy stylizacji.

optyk-rzeszow

Kup oprawki okularowe aż 60 proc. taniej

W salonach KODANO Optyk można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić oprawki okularowe Karl Opti lub Max&Joe aż 60 proc. taniej. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest zakup kompletnych okularów korekcyjnych (oprawa + soczewki okularowe).

Możesz też skorzystać z promocji badania wzroku za 5 zł bez konieczności zakupu okularów.

Kupując swoje wymarzone okulary warto także zwrócić uwagę na soczewki okularowe. Przy ich wyborze należy pamiętać o odpowiedniej ochronie oczu przed szkodliwym promieniowaniem. Szkła z polaryzacją i filtrami to jeden z najłatwiejszych sposobów na zadbanie o zdrowie naszych oczu.

Salony KODANO Optyk

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów.

Lokalizacja salonów optycznych KODANO Optyk w Rzeszowie

  • KODANO Optyk, CH Nowy Świat
  • KODANO Optyk, CH Plaza
  • KODANO Optyk, Galeria Rzeszów.

Lokalizacje wszystkich salonów optycznych KODANO Optyk.

Reklama