Zdjęcie: Facebook.com/ Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie
Reklama

Podkarpackie Targi Edukacyjne „Orientation Day” to propozycja dla tych, którzy kończą podstawówkę i zastanawiają się w której szkole kontynuować naukę. Odbędą się 24 lutego

Na targach będą nauczyciele i uczniowie, którzy opowiedzą o swoich szkołach. Wiadomo już, jakie klasy zostaną uruchomione w przyszłym roku w poszczególnych placówkach, dlatego będzie można dokładnie wypytać o ofertę. Tym razem zaprezentuje się ponad 30 ponadpodstawowych placówek: licea ogólnokształcące, szkoły branżowe i technika. 

– Spróbujemy odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiać wątpliwości i przybliżyć nieco atmosferę oraz klimat wystawiających się szkół – zachęcają do udziału organizatorzy, czyli Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka w Rzeszowie. 

Nie tylko tych, którzy jeszcze zastanawiają się, gdzie kontynuować swoją edukację, ale również tych, którzy są już zdecydowani, ale chcą się upewnić, że dobrze wybrali. 

To będzie 7. edycja „Orientation Day”. Podczas targów będzie można również porozmawiać z doradcą zawodowym i zapoznać się z ofertą pozaszkolnych zajęć dodatkowych: plastycznych, kulturalnych oraz kursów językowych. 

– To świetna okazja do spotkania ciekawych ludzi, nawiązania kontaktów i przeżycia interesującej przygody, która przez wielu będzie kontynuowana już od września 2023 roku – mówi dr Anna Pięta-Szawara, dyrektor Dwujęzycznego Liceum Uniwersyteckiego.

Podkarpackie Targi Edukacyjne „Orientation Day” odbędą się w budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego A0, przy ul. Pigonia 1. Rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają do 14:00. Udział jest bezpłatny. 

Program Targów:  

godz. 10.00-11.00 Let’s start- część inauguracyjna  

godz. 11.00-14.00 Schools Expo- część wystawiennicza i prezentacje szkół (w tym na scenie). 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama