– To niesamowite, że można usiąść na fryzjerskim fotelu, stać się piękniejszą albo piękniejszym, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – mówi Jurek Owsiak, zachęcając do wizyty 10 stycznia w trzech salonach w Rzeszowie.

Salony ten biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP”, po raz 11. zorganizowanej przez kosmetyczną markę Kemon.

W niedzielę (10 stycznia) podczas 24. Finału WOŚP, do fryzjera przyjść może każdy, by poddać się dowolnemu zabiegowi – strzyżeniu, koloryzacji, pielęgnacji lub czesaniu. Fryzjerzy tego dnia pracować będą charytatywnie na rzecz Orkiestry, a ich klienci bezpośrednio zasilą znajdującą się w salonie orkiestrową puszkę.

W ubiegłorocznej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” w salonach fryzjerskich udało się zebrać 125 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych finałach – ponad 1,3 mln złotych.

– W niedzielę, dzień przeznaczony dla odpoczynku i rodziny, fryzjerzy będą w pocie czoła pracować na rzecz WOŚP! Gdyby tylko czas i włosy mi pozwoliły, sam odwiedziłbym każdy z tych 120 orkiestrowych salonów. Liczę jednak, że piękne Polki i przystojni Polacy mnie w tym wyręczą – do upiększenia swego wyglądu 10 stycznia zachęca Jurek Owsiak.

Grające z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy salony fryzjerskie w Rzeszowie to:

– Fryzjernia Rzeszów, ul. 3 Maja 14a

– Akademia Wierzbicki & Schmidt, ul. Matejki 12

– Kreator Stylu, Al. Sikorskiego 2/5

Do 24. Finału WOŚP włącza się także miasto Rzeszów. O szczegółach możecie przeczytać TUTAJ.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama