Reklama

Okres przedświąteczny i postanowień noworocznych jest okresem mocno skłaniającym do refleksji. To właśnie wtedy rodzą się nowe pomysły i ważne decyzje życiowe. Może więc jest to czas na wybór nowego mieszkania na start, lub wymianę swojego na większy metraż dla całej rodziny? No bo w życiu chodzi przecież o to, żeby było miło, prawda?

Miło jest wtedy kiedy jesteś u siebie.

Miło jest wtedy kiedy nie przepłacasz .

Miło jest wtedy kiedy nie musisz długo czekać na to na co chcesz.

I tak właśnie jest kiedy rzucisz okiem na mieszkania przy ulicy Miłej w Rzeszowie, gdzie miła jest nie tylko nazwa, ale również cena. Mieszkania na Osiedlu Miła zaczynają się już od 6 400 zł/m2. Z pewnością jest to miła odskocznia od stale rosnących cen innych rzeszowskich inwestycji, które potrafią sięgać już nawet 11 000 zł/m2.

Poniżej trzy typy mieszkań, które są aktualnie dostępne w ofercie. Dla wymagających znajdą się także mieszkania 5 pokojowe.

Miłe mieszkania dwupokojowe – idealne na start

W życiu trzeba się rozwijać, ale trzeba to robić spokojnie, nie ma co się rzucać na głęboką wodę, lepiej żeby było miło od startu, prawda? Koniecznie sprawdźcie jeszcze dostępne mieszkanie E05 o powierzchni 44,17 m2, które będzie optymalne na start.

Miła opcja na trzy pokoje – idealna dla pary

A może zaczynacie właśnie swoją drogę we dwoje i szukacie czegoś większego? Idealne będzie tutaj mieszkanie trzypokojowe C01 o powierzchni 61,34 m2 i dwoma tarasami.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!
Miłe mieszkanie czteropokojowe – idealne dla rodziny

Jeżeli jednak planujecie zakładanie rodziny i planujecie zakup z myślą o przyszłości opcja czteropokojowa będzie dla Was świetnym wyborem. Sprawdźcie mieszkanie E42 o powierzchni 77,65 m2 z dwoma dużymi tarasami, które z pewnością zwiększą Waszą strefę wypoczynku.

Osiedle Miła – miłe nie tylko z nazwy. Poznajcie zalety samego osiedla:
  • spokojna i zielona okolica
  • blisko centrum
  • w okolicy sklepy spożywcze, kawiarnie, żłobki i przedszkola
  • blisko osiedla przystanki autobusowe
  • niska zabudowa
  • plac zabaw dla dzieci
Zdjęcie partnera: Osiedle Miła
Zdjęcie partnera: Osiedle Miła
Zdjęcie partnera: Osiedle Miła
Osiedle Miła, blisko centrum, a jednocześnie w otoczeniu ciszy i spokoju?

Zdecydowanie tak!

Okolica osiedla to w głównej mierze niska zabudowa – do 5 kondygnacji, z której można dostać się do centrum miasta w zaledwie kilka minut np. ulicą Sikorskiego.

Osiedle Miła jak sama nazwa wskazuje, jest zlokalizowane przy ul. Miłej w Rzeszowie.

W słoneczny dzień, spacerem można z niej dojść w kilka minut do Żwirowni, trasą rowerową dojechać bezpośrednio do centrum miasta, a popołudniami odpocząć od hałasu, bo jest tam mówiąc bezpośrednio, po prostu cicho i spokojnie.

 

Kolejne etapy są w realizacji, a mieszkania szybko zmieniają status z dostępnych na sprzedane. Jeżeli chcecie więc zamieszkać w miłej okolicy, to nie zwlekajcie dłużej, tylko skontaktuj się bezpośrednio z biurem sprzedaży.

Zadzwoń: 609 609 309

 

 

 

Reklama