Osiedle Miła – nowe mieszkania w Rzeszowie

Pierwsi mieszkańcy Osiedla Miła odbiorą klucze już wiosną 2021 roku. Zobacz, jak postępują prace budowlane przy kolejnym budynku nowej inwestycji BOZ Development. Do końca maja trwa przedsprzedaż w kolejnym budynku. 

 

Osiedle Miła to pięć nowoczesnych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi. Atutem osiedla jest dogodna lokalizacja – bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, niezbędnej infrastruktury, a jednocześnie usytuowanie w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Ostatnie mieszkania do odbioru w przyszłym roku

Osoby, którym zależy na szybkim odbiorze kluczy, mogą wybrać wymarzone mieszkanie z kilkunastu pozostałych w budynku B. Obecnie właściciele większości sprzedanych mieszkań  są na etapie ustalania z deweloperem indywidualnych zmian lokatorskich po to, by na przełomie I i II kwartału 2021 roku odebrać mieszkanie w pełni zgodne z ich indywidualnymi oczekiwaniami. 

Drugi etap inwestycji warto zdecydować się do końca maja 

Obecnie trwa przedsprzedaż mieszkań w budynku A. Przyszli mieszkańcy, którzy podpiszą umowę rezerwacyjną do końca maja, mogą liczyć na udogodnienia. Oprócz szerokiego wyboru mieszkań, w tym dwu- i trzypokojowych, czeka na nich komórka lokatorska gratis oraz opłata rezerwacyjna w – obniżonej – kwocie 100 zł.

Więcej o Osiedlu Miła i przedsprzedaży mieszkań w kolejnym budynku: osiedlemila.pl

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama