Reklama

Na koncert, czy do klubu? Sprawdziliśmy, gdzie warto się bawić w Rzeszowie ostatni raz przed końcem sezonu wakacyjnego.

Gabriel Delgado i laserowe show

Pokaz laserowy połączony z wizualizacjami uświetniający muzyczny występ Gabriela Delgado. Pod tym pseudonimem kryje się polski DJ Gabriel Piśko, producent i remixer muzyki klubowej, najczęściej house, electro oraz techno. Jest laureatem konkursu DJ-ów mixujących na sprzęcie Pioneer 2000. Dodatkową atrakcją jest realizacja video klipu z trwającej imprezy.

Start: sobota, godz. 20:00

Miejsce: Kula Bowling & Club, Galeria Nowy Świat, poziom +2, ul. Krakowska 20

Wstęp wolny / wejście od 21 lat

Rezerwacje loży pod bezpłatnym numerem: 17 717 90 60

Wakacyjne przeboje

Black & White szykuje imprezę pożegnalną. Rozgrzewać będą wakacyjne przeboje, słoneczny patrol zapewni letnie schłodzone drinki, a DJ CREAM zmiksuje muzykę pozwalając na chwilę wrócić do klimatu wakacji pełnych wrażeń. Do 22:00 godziny zapisane osoby wchodzą do klubu za darmo. Lista na Facebooku jest zamykana o 19:00 w dniu imprezy. Atrakcją dodatkową będą taneczne wygibasy PJ DANCERS oraz szampan na powitanie.

Start: sobota, 21:00

Miejsce: klub Black & White, al. Józefa Piłsudskiego 34

Wstęp: 10 zł

Rezerwacje loży pod numerem: 600 655 610

Heavy day fest 3

Kto nie chce bawić się w klubowych rytmach, wakacje może pożegnać przy ciężkich brzmieniach. W klubie Vinyl hałasu narobią trzy rozgrzane włoskim słońcem kapele metalowe: Warmblood, Ira oraz Integral, które grają mroczny death metal. Zagrają też polskie zespoły: Fear of Blood (szybki thrash death), Strzyga (pagan thrash metal) Pandrador (pagan thrash metal). Angels Sorrow wykona numery gotycko-symfoniczne.

Start: sobota, 21:00

Miejsce: Klub Vinyl, al. Józefa Piłsudskiego 31

Wstęp: 20 zł

Rezerwacje loży: 501 299 225

The Bluse i 3nastka

Blues i rock

W sobotę rzeszowskim pubie Kultura wystąpi The Blues. To dwuosobowy skład prowadzony przez gitarzystę Tymka Buczyńskiego i harmonijkarza Andrzeja Zająca. Zespół powstał pod koniec kwietnia 2014 r. Obaj muzycy mieszkają w Rzeszowie, tworzą muzykę z gatunku szeroko pojętego blues’a. Początek koncertu o godz. 20:00.

W niedzielę w Kulturze zaprezentuje się młody zespół 3nastka. Zaproponują ciekawe klimatyczne aranżacje klasycznych utworów rocka i bluesa. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Na oba koncerty wstęp wolny.

Pub Kultura znajduje się przy ul. Szopena 59 naprzeciwko Zamku Lubomirskich.

Patriotyczny rap

O godz. 20:30 na scenie rzeszowskiego Rynku wystąpi krakowski raper Tadeusz „Tadek” Polkowski, znany z patriotycznych piosenek. „Tadek” zaśpiewa w Rzeszowie piosenki ze swojej najnowszej płyty „Niewygodna prawda II. Burza 2014”.

INNE WYDARZENIA

Czytelnia nad Wisłokiem

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie zaprasza wszystkich miłośników czytania na ostatnią w tym sezonie odsłonę Letniej Czytelni nad Wisłokiem. Letnia Czytelnia działa na zasadach bookcrossingu, czyli dzielenia się z innymi przeczytanymi książkami, bez żadnych formalności i opłat.

Wstęp wolny

Miejsce: Lisia Góra na terenie Rzeszowskiego Klubu Kajakowego

Start: sobota, 14:00

Dni Osiedla Załęże

Impreza plenerowa Rzeszowskiego Domu Kultury i Rady Osiedla Załęże oferuje mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Koncerty zespołu Złota Nuta z Łucka z Ukrainy, występ Zespołu Śpiewaczy KUMOSZKI z Rzeszowskiego Domu Kultury filia “Załęże” z projektem “Tylko we Lwowie”. Sympatycy Tańca Argentyńskiego wykonają pokaz w rytm latynoamerykańskich przebojów.

Klub Sportowy Kung Fu Wu Shu Nan Bei Tygrys skupiający mistrzów Europy i Świata zaprezentuje, jak wyglądają walki zawodników chińskich, wyposażenie, strój i broń. Ponadto będzie można ujeżdżać byka jak na rodeo, zdobyć szczyt ścianki wspinaczkowej, jeździć konno oraz wziąć udział w licznych grach i konkursach dla całej rodziny.

Wstęp wolny

Start: niedziela, 15:00

Miejsce: Estrada – Stadion sportowy Korony Rzeszów przy ul. Potockiego 9

Festiwal Baniek Mydlanych

Każdy dzieciak wie, jak puszczać bańki mydlane za pomocą dostępnych w sklepach prostych urządzeń. Jak puszczać ogromne bańki za pomocą sznura? Jak poradzić sobie bez oryginalnej substancji mydlącej? O tych i innych ciekawostkach będzie można dowiedzieć się na rzeszowskiej odsłonie Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych.

Start: 14:00, niedziela

Miejsce: Bulwary nad Wisłokiem, sprzęt we własnym zakresie

SABINA LEWICKA

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: