Zdjęcie: materiały prasowe

Utrata pracy nie zawsze musi być klęską. Czasem to szansa na nowy początek. Bohaterowie „Ostrej jazdy”, zamiast szukać nowego zatrudnienia, biorą sprawy w swoje ręce. Spektakl 6 kwietnia w G2A Arena w Jasionce.

Droga po nową posadę może być długa i wyboista. Dlatego bohaterowie „Ostrej jazdy” wolą iść na skróty. Kiedy tracą pracę, stawiają na karierę w pornobiznesie. Plan jest prosty – trzeba tylko zrobić casting, znaleźć odpowiednich aktorów i można ruszać z produkcją. Cel – zarobić mnóstwo pieniędzy!

Szybko jednak się okazuje, że nakręcenie filmu erotycznego jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Sytuacja wymyka się spod kontroli…  A to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Obsada „Ostrej jazdy”:  Katarzyna Żak / Magda Wójcik, Julia Kamińska / Marta Wierzbicka, Jan Jankowski / Adam Hutyra, Mirosław Baka Przemysław Sadowski. Spektakl Teatru Komedia z Warszawy wyreżyserował Mirosław Połatyński.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Ostra jazda” jest dla osób powyżej 18. roku życia. Spektakl trwa 120 minut z przerwą. 6 kwietnia będzie mogli zobaczyć w G2A Arena w Jasionce, o godzinach: 16:00 i 19:00. Bilety w cenach: 90, 120, 130 i 150 zł, do kupienia na adria-art.pl.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama