Zdjęcie: Teatr Komedia

Utrata pracy nie zawsze musi być klęską. Czasem to szansa na nowy początek! Bohaterowie „Ostrej jazdy”, zamiast szukać nowego zatrudnienia, biorą sprawy w swoje ręce. Spektakl 6 kwietnia w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. 

Droga po nową posadę może być długa i wyboista. Dlatego bohaterowie „Ostrej jazdy” wolą iść na skróty. Kiedy tracą pracę, stawiają na karierę w pornobiznesie. Plan jest prosty – trzeba tylko zrobić casting, znaleźć odpowiednich aktorów i można ruszać z produkcją. Cel – zarobić mnóstwo pieniędzy!

Szybko jednak się okazuje, że nakręcenie filmu erotycznego jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Sytuacja wymyka się spod kontroli…  A to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

„Ostrą jazdę” Norma Fostera w reżyserii Mirosława Połatyńskiego i wykonaniu warszawskiego teatru Komedia, będziecie mogli zobaczyć 6 kwietnia w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa, o godz. 16:00 i 19:00. 

Advertisement

W spektaklu zagrają: Katarzyna Żak / Magda Wójcik, Julia Kamińska / Marta Wierzbicka, Jan Jankowski / Adam Hutyra, Mirosław Baka i Przemysław Sadowski. Spektakl jest dla osób powyżej 18. roku życia, trwa 120 minut z przerwą. 

Bilety do kupienia na stronie: adria-art.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama