Do 6 marca można się zgłaszać do drugiej edycji przeglądu „Moja Mała Choreografia”. Młodzi i utalentowani tancerze z Podkarpacia zawalczą o tytuł „Tancerza Rzeszowa”.

Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „Moja Mała Choreografia”, który odbędzie się 14 marca, organizuje Rzeszowski Dom Kultury filia „Biała” przy ul. Kardynała Karola Wojtyły 164.

To druga edycja przeglądu, którego głównym celem jest popularyzacja twórczości dziecięcej i młodzieżowej w zakresie choreografii.

Tancerze z całego województwa podkarpackiego zawalczą podczas konkursu o tytuł „Tancerza Rzeszowa”. Konkursowa konfrontacja zostanie przeprowadzona w trzech kategoriach wiekowych: 7-12 lat, 13-16 lat, 17-20 lat. Występy uczestników poddane będą ocenie profesjonalnego jury, które zostanie powołane przez organizatora.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W każdej kategorii wiekowej dopuszczalny jest udział maksymalnie 10 osób lub zespołów. O zakwalifikowaniu do przeglądu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby biorące udział w przeglądzie będą miały możliwość zaprezentowania się w trzech kategoriach tanecznych: solo, duet i trio.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia uczestników do 6 marca bieżącego roku. Karty zgłoszeniowe można pobrać TUTAJ. Szczegółowe informacje na temat przeglądu i jego regulamin na stronie www.rdk.rzeszow.pl

Konkursowa rywalizacja tancerzy rozpocznie się o godzinie 16:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama