Zdjęcie: Jakub Dworak / Rzeszów News
Reklama

Właśnie otwarto zgłoszenia do konkursu Rockowej Nocy 2021. Tegoroczna impreza odbędzie się w ostatni weekend wakacji i potrwa dwa dni. 

Estrada Rzeszowska, która organizuje Rockową Noc, zachęca amatorskie zespoły muzyczne (bez oficjalnego wydawnictwa w dorobku) do zaprezentowania talentu na festiwalu w Rzeszowie. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Do wygrania są: 3 tys. zł, 36 godz. w profesjonalnym studio z reżyserem dźwięku, koncert podczas Rockowej Nocy i statuetka im. Tadeusza Nalepy. 

„Zgłoszenie musi zawierać dwa utwory muzyczne własnego autorstwa i formularz zgłoszeniowy” – podaje Estrada. Ten ostatni wraz z regulaminem konkursu można pobrać – TUTAJ

Na wysyłanie zgłoszeń artyści mają czas do 6 sierpnia. Zaproszenia na przesłuchania otrzymają najpóźniej 16 sierpnia. 
 
„Uczestnicy muszą wyrazić gotowość do zagrania w finale konkursu. W programie powinien znaleźć się utwór Tadeusza Nalepy lub Breakout” – zaznacza Estrada.  
 
Dodatkowo za najlepszą oryginalną aranżację utworu Nalepy lub Breakout zwycięski zespół otrzyma 1 tys. zł, 18 godz. w profesjonalnym studio i statuetkę. 
 
Rockową Noc 2021 zaplanowano na 27 i 28 sierpnia. To pierwszy raz, gdy impreza będzie dwudniowa. Niebawem ogłoszone zostaną gwiazdy festiwalu. 
 
W ciągu 16. edycji na rzeszowskich bulwarach zagrały m.in.: Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, KSU, Acid Drinkers, Proletaryat i Luxtorpeda.
 
(cm)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
 
 
Reklama