Pochodząca z Rzeszowa grupa Oversoul wydała najnowszą płytę o tej samej nazwie. Od dzisiaj (12 lutego) zespół będzie można zobaczyć na czterech koncertach.

Oversoul zdobywa coraz szerszą publiczność wyjątkowo ciepłą i klimatyczną muzyką. Koncerty rzeszowskiego zespołu to muzyczna przestrzeń, odrobinę oldschoolowa, opierająca się w dużej mierze na brzmieniach gitarowych, z podstawą syntezatorów, basowego mooga oraz feelingującej perkusji.

Całość doprawiona jest wyjątkowo ciepłym głosem wokalisty. Koncerty Oversoul sprawiają wrażenie muzycznej rozmowy czterech dobrych kumpli, opowiadających o rzeczach niekiedy trudnych, codzienności życia, jak i o szczęśliwych chwilach.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Za oficjalne początki zespołu można uznać 2012 rok. Od tego czasu swobodnie powstawały nowe kompozycje, okraszone wyobraźnią i przysłowiowymi „trzema groszami” każdego z członków zespołu. W tworzonych utworach, każdy ma coś do powiedzenia, każdy ma do przekazania swój nastrój i emocje, dzieląc się nimi muzycznie w wykonywanych utworach.

Oversoul będzie promował swoją najnowszą płytę podczas mini trasy koncertowej, która zaczyna się już dzisiaj od koncertu w Rogoźnie. Jutro zespół wystąpi w Witnicy, w sobotę w Szprotawie, a mini trasę zakończy w niedzielę koncertem w Poznaniu w „Blue Note Jazz Club”.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama