Klaudia Krzysztofik z Mielca to 2.222.222 pasażer odprawiony przez Ryanaira na lotnisku w Jasionce. W nagrodę otrzymała dwuosobowy voucher na przelot w obie strony na dowolnej trasie irlandzkiego przewoźnika.

Uroczystość odbyła się w środę w Porcie Lotniczym w Jasionce. Szczęśliwy los uśmiechnął się do Klaudii Krzysztofik z Mielca, która podróżowała z Rzeszowa do Londynu (Stansted) z koleżanką, Natalią Nowosielską. Z okazji „nieokrągłego” jubileuszu na Klaudię czekała niespodzianka: dwuosobowy voucher na przelot w obie strony na dowolnej trasie Ryanaira. Przy okazji wyszło na jaw, że Klaudia (w przeciwieństwie do swojej koleżanki Natalii) podróż samolotem odbywa po raz pierwszy w życiu.

– Bardzo się cieszę, że od razu mogę mieć zaplanowany kolejny rejs samolotem – uśmiechała się laureatka.

Obie dziewczyny zostały dodatkowo nagrodzone gadżetami lotniskowymi z Jasionki, a także tortem od cukierni Rak z Rzeszowa, którym mogli delektować się wszyscy pasażerowie szczęśliwego rejsu z Rzeszowa do Londynu Stansted.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Lotnisko w Jasionce

Od kilku lat znajduje się w krajowej czołówce najdynamiczniej rozwijających się lotnisk. W ubiegłym roku odprawiło ponad 590 tysięcy podróżnych O 4 procent więcej niż rok wcześniej.  Z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do: Frankfurtu (2xdziennie), Warszawy (4xdziennie), Manchesteru, Paryża, Rzymu, Londynu (lotniska w Stansted i Luton), Bristolu, East Midlands, Dublina, oraz Oslo. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa, Ryanair oraz Eurolot. Tegoroczne kierunki czarterowe to Bułgaria, Egipt, Grecja, Hiszpania, Tunezja i Turcja. Nowościami sezonu wakacyjnego są: Teneryfa, Kos oraz Djerba.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama