Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News

Cały system Zarządu Transportu Miejskiego padł – alarmują pasażerowie miejskiej komunikacji w Rzeszowie. ZTM potwierdza, że są problemy, ale nie takie duże.

– W środę (31 sierpnia) nie można kupować biletów w kasownikach i biletomatach. Nie można kupić biletów sieciowych, ani zapisać tych kupionych w internecie. A to wszystko w dzień, kiedy wszyscy kupują bilety przed rozpoczęciem roku szkolnego. Nie działa cały system – sygnalizują nam mieszkańcy Rzeszowa. 

– Co mam zrobić, kiedy kupię bilet miesięczny w internecie, a nie mogę go zapisać? Co, kiedy będzie kontrola? ZTM zachęca do kupowana biletów w formie elektronicznej, a kiedy chcemy to zrobić, to nie można. To skandal! Na przystankach nie wyświetlają się też  komunikaty o odjazdach autobusów – przekazują nam pasażerowie MPK. 

Anna Kowalska, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie, twierdzi, że problemy z kupowaniem biletów zarówno w internecie, jak i w biletomatach, są chwilowe. Przyznaje natomiast, że na przystankach nie działają tablice elektroniczne. – Zmieniamy rozkłady jazdy z wakacyjnego na szkolny – tłumaczy dyrektor Kowalska. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– W czwartek, 1 września, wszystko wróci do normy – zapewnia. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama